Вівторок, 21 листопада 2023 13:32

Захист щоденників-звітів про проходження виробничої технологічної практики студентів спеціальності 211 «Ветеринарна медицина»

З 18 вересня по 10 листопада студенти 4 курсу спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» Немішаївського фахового коледжу проходили виробничо-технологічну практику в господарствах різної форми власності Київської, Житомирської, Хмельницької областей.

18-21 листопада 2023 року відбувся захист звітів у змішаному форматі. Студенти представили звітну документацію про проходження практики у формі щоденників-звітів, де детально презентували виконану роботу відповідно до поставлених завдань практики. Презентації супроводжувалися фотозвітами, де відображалася участь студентів у різних заходах під керівництвом керівників від бази практики. Майбутні фахівці поділилися враженнями про проходження практики. Захист звітів проходив у форматі діалогу.

На захід завітали представники та голова студради коледжу і привітали учасників освітнього процесу із Міжнародним Днем студента.

Викладацький колектив відділення «Ветеринарна медицина» доєднується до студради коледжу і бажає своїм студентам, щоб їхнє студентське життя було наповнене яскравими і незабутніми моментами, креативними ідеями, вдалими іспитами і безмежною енергією та здійсненими задумами і планами.

Відділення «Ветеринарна медицина»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru

Увійти