П'ятниця, 17 листопада 2023 06:43

Психологічний тренінг

Адміністрація ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України та студенти І-ІІІ курсів спеціальності  231 “Соціальна робота” висловлюють глибоку вдячність Бородянському  центру соціально-психологічної реабілітації населення та особисто Марині Маруженко за продовження співпраці та за цікавий психологічний тренінг, проведений 15 листопада 2023 року.

Студенти спільно з психологом навчалися створювати позитивні опори, які   допомагають переживати стресові стани та надавати самодопомогу  при кризових ситуаціях. Адже реалії життя в умовах воєнного стану – непередбачувані. От і цього разу – розпочали тренінг в звичайних умовах, в гарній аудиторії, але…повітряна тривога змусила переміститися в укриття. І вже там студенти опановували прийоми, які допоможуть опанувати себе при станах страху і тривоги. Вчилися керувати своїми емоціями, відчуттями. Марина Маруженко поділилася прийомами, які допомагають вибудовувати внутрішній діалог з самим собою, а це в подальшому допоможе налаштувати контакти і  успішний діалог з оточенням, із зовнішнім світом.
 
У  нинішніх важких умовах життя дуже важливо уміти  керувати своїми емоціями і саме соціально-психологічні тренінги від фахівців  навчають спеціальним технологіям, що допомагатимуть краще усвідомити власний внутрішній світ, зробити своє життя успішнішим, навчитися керувати власними бажаннями та діями.

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru

Увійти