Вівторок, 14 листопада 2023 07:14

Захист курсових: ХТ-41

Необхідною складовою навчального процесу є виконання курсової роботи, завданням якої є систематизація та поглиблення закріплених знань. Це надає можливість студентам правильно використовувати інформаційний вміст літературних джерел, підбирати технологічні схеми, виконувати продуктові розрахунки, графічно зображувати схеми технологічних ліній виробництва продукції.
На відділенні Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни ‘Технологія молока і молочних продуктів ” у групі ХТ -41 за спеціальністю 181 Харчові технології. Студенти творчо підійшли до виконання і захисту робіт, опрацювали велику кількість літературних джерел, з урахуванням науки і техніки та досвіду передових переробних підприємств України та світу у галузі переробки та виробництва молочної продукції , а також підготували презентаційні матеріали. Тематику курсових робіт розроблено досить розширено з наступних тем дисципліни:
Технологія виробництва питного молока, кисломолочних продуктів (кефіру, простокваші, сметани, ацидофіліну, йогурту, кисломолочного сиру, строкових виробів), вершкового масла, сичужних, розсільних, витяжних сирів, морозива, сухого незбираного молока, згущених стерилізованих молочних консервів, продуктів із сироватки та маслянки, плавленого сиру.
Велика подяка ЗСУ за можливість провести захист курсових робіт у безпеці!

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru

Увійти