З 18 вересня по 10 листопада студенти 4 курсу спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» Немішаївського фахового коледжу проходили виробничо-технологічну практику в господарствах різної форми власності Київської, Житомирської, Хмельницької областей.

18-21 листопада 2023 року відбувся захист звітів у змішаному форматі. Студенти представили звітну документацію про проходження практики у формі щоденників-звітів, де детально презентували виконану роботу відповідно до поставлених завдань практики. Презентації супроводжувалися фотозвітами, де відображалася участь студентів у різних заходах під керівництвом керівників від бази практики. Майбутні фахівці поділилися враженнями про проходження практики. Захист звітів проходив у форматі діалогу.

На захід завітали представники та голова студради коледжу і привітали учасників освітнього процесу із Міжнародним Днем студента.

Викладацький колектив відділення «Ветеринарна медицина» доєднується до студради коледжу і бажає своїм студентам, щоб їхнє студентське життя було наповнене яскравими і незабутніми моментами, креативними ідеями, вдалими іспитами і безмежною енергією та здійсненими задумами і планами.

Відділення «Ветеринарна медицина»

Вівторок, 21 листопада 2023 12:51

21 листопада - День Гідності та Свободи

Сьогодні в Україні відзначається День Гідності та Свободи. В один день з інтервалом в дев'ять років розпочалися дві історичні і водночас доленосні для нашого державотворення події - це Помаранчева революція («другий Майдан») 2004 р. та революція Гідності 2013 р.(«третій Майдан»). Чергові президентські вибори 2004-го року з їх масовими фальсифікаціями під час голосування та підрахунку голосів спричинили акції протесту українців в найбільших містах України з центром у м. Києві (Майдан Незалежності). Результат – переголосування другого туру президентських виборів і перемога В. Ющенка.

У листопаді 2005 року новообраний Президент заснував свято – День Свободи. 21 листопада 2013-го року на Майдані Незалежності у Києві розпочалася акція протесту проти рішення Кабінету Міністрів України призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Спочатку зібралося декілька сотень, а вже 24 листопада – понад сто тисяч прихильників євроінтеграції. На відміну від подій Помаранчевої революції, відстоювання власної гідності та свободи коштувало Україні багатьох життів українців-патріотів.

13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про День Гідності та Свободи». Метою запровадження пам’ятної дати є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Ми не залишаємося осторонь важливих подій і сьогодні викладачі Немішаївського фахового коледжу проводили бесіди, говорили з підростаючою студентською молоддю про день з якого почалася, а точніше, – продовжилася боротьба українського народу за свободу вибору, а з огляду на важкі і болючі для України реалії сьогодення акцентуємо увагу на тому, що Україна має попри все відстояти своє право бути тільки тому, що ми гідні!

У сучасному світі соціальна робота стає все важливішою, оскільки багато людей потребують допомоги в різних сферах життя. Соціальна робота невідривна від суспільства і спрямована на усі його проблемні прошарки, адже сприяє підтримці, захисту, вирішенню соціальних проблем громадян. В нинішні складні часи для України зростає потреба в кваліфікованих соціальних працівниках. Адже соціальний працівник - це людина, яка рятує життя і вчить життю одночасно. Янголи-охоронці, які приходять у найважчі моменти життя.

Підготовка кваліфікованих фахівців в галузі соціальної роботи ведеться у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України». Майбутні соціальні працівники - студенти групи С-31 продемонстрували свої фахові знання при захисті курсових проектів 15.11.2023 р. Всі курсові роботи були виконанні з дотриманням методичних рекомендацій. Студенти чітко, логічно та змістовно відповідали на питання членів комісії. Курсові роботи підготовлені з дотриманням стандартів наукової етики та принципів академічної доброчесності.

Вітаємо студентів з успішним захистом курсових робіт та бажаємо подальших професійних досягнень і звершень!

П'ятниця, 17 листопада 2023 06:43

Психологічний тренінг

Адміністрація ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України та студенти І-ІІІ курсів спеціальності  231 “Соціальна робота” висловлюють глибоку вдячність Бородянському  центру соціально-психологічної реабілітації населення та особисто Марині Маруженко за продовження співпраці та за цікавий психологічний тренінг, проведений 15 листопада 2023 року.

Студенти спільно з психологом навчалися створювати позитивні опори, які   допомагають переживати стресові стани та надавати самодопомогу  при кризових ситуаціях. Адже реалії життя в умовах воєнного стану – непередбачувані. От і цього разу – розпочали тренінг в звичайних умовах, в гарній аудиторії, але…повітряна тривога змусила переміститися в укриття. І вже там студенти опановували прийоми, які допоможуть опанувати себе при станах страху і тривоги. Вчилися керувати своїми емоціями, відчуттями. Марина Маруженко поділилася прийомами, які допомагають вибудовувати внутрішній діалог з самим собою, а це в подальшому допоможе налаштувати контакти і  успішний діалог з оточенням, із зовнішнім світом.
 
У  нинішніх важких умовах життя дуже важливо уміти  керувати своїми емоціями і саме соціально-психологічні тренінги від фахівців  навчають спеціальним технологіям, що допомагатимуть краще усвідомити власний внутрішній світ, зробити своє життя успішнішим, навчитися керувати власними бажаннями та діями.
Середа, 15 листопада 2023 07:45

Зустріч з роботодавцями

Роботодавці відділення "Ветеринарна медицина" ВСП "Немішаївський фаховий коледж НУБіП України" зацікавлені в освітніх інноваційних процесах, що відбуваються на відділенні. Сьогодні до нас завітала Ольга Чернишова, яка всіляко сприяє оволодінню студентами комплексом професійних компетенцій, які відповідають вимогам сучасного ринку праці. Подаровані роботодавцем мікроскопи, прилад для проведення УЗД тварин сприяють професійно – практичній підготовці студентів в умовах реальної професійної діяльності. Ольга Чернишова переймається професійними здобутками студентів, оскільки сама із династії ветеринарних лікарів. Дідусь відомий науковець Братюха С.І. Удвох із чоловіком керують провідною ветеринарною клінікою "Здоров’я тварин". На зустрічі розглянуто трудові функції професійного стандарту Асистент ветеринарного лікаря. Дякуємо за тісну співпрацю.

Сторінка 1 з 63
zoofirma.ru

Увійти