Життя коледжу очима студентів

Я Святослав Нестеренко , студент 1-го курсу групи В-12 , мені подобається цей коледж , адже тут гарно

викладають предмети, добрі вчителі, непогані умови проживання в гуртожитку, легко доїхати до Києва , смачно

годують у їдальні.


Ти стоїш, альма-матер між високих будинків

Непомітний чужим але рідний мені.

Я пройду ще багато - світ навколо великий

Та ніколи тебе не забуду, о НІ!

Наближається  черговий випуск фахівців різних спеціальностей нашого коледжу. Зовсім скоро вони підуть своїми стежками по дорогах дорослого життя. І мабуть також, як і випускники минулих років будуть з вдячністю згадувати свою альма-матер, яка дала їм путівку в життя.

Ми, студенти групи Ф-21, хочемо висловити свою думку з приводу навчання у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» на відділенні «Аграрний бізнес.

Вважаємо, що на нашому відділенні працюють одні з найкращих викладачів в своїй сфері. Кожен викладач дає цінні знання, які ми будемо використовувати в майбутньому, а також допомагають нам здобути професійні навички. До того ж вони коректно і уважно ставляться до студентів. Наша група задоволена професійним складом викладачів відділення.

Студенти групи Ф-21

Вітаю. Я Борейко Олександр, студент групи ТВПР-31, відділення “Аграрний бізнес”.

Пам’ятаю коли я приїхав до дідуся в село і пішов з ним на город. Я був дуже здивований різнокольоровості грядок де росли томати, перці, огірки різних кольорів. І через це я захотів стати агрономом. Так і склалося.

Закінчивши школу я вступив до «Немішаївського агротехнічного коледжу» на відділення «Аграрний бізнес». За здобуті знання та теоретичні навички я дякую колективу викладачів відділення адже завдяки цьому вже на 3 курсі, потрапив на сучасне фермерське господарство «Старт» де зміг практично закріпити їх.

Ми поцікавилися думками студентів випускників щодо майбутньої професії:

«Вітаю. Я Костюченко Олександра,  студентка 4 курсу, групи В-43, відділення "Ветеринарна медицина".

Пам'ятаю, коли мені було 7 років, бабуся запитала, ким я мрію стати? Я відповіла, що хочу лікувати тварин. Так і склалося.

Закінчивши школу, я вступила до "Немішаївського агротехнічного коледжу" на відділення "Ветеринарна медицина". За здобуті знання та теоретичні навички я завдячую колективу викладачів відділення, адже завдяки цьому вже на 4 курсі, потрапивши на сучасну козину молочно-товарну ферму "Тетяна 2011" ТОВ "Zinka",  змогла практично закріпити  їх.

Сторінка 1 з 2
zoofirma.ru

Увійти