Освітня діяльність

31 березня 2023р. закінчилася Переддипломна практика для студентів відділення «Ветеринарна медицина», а відгуки від роботодавців продовжують надходити. Зокрема, ми отримали позитивний відгук із ветеринарного сервісу «СітіВет на студентку Групи В-41 Сороку Марію.

«На базі ветеринарного сервісу «СітіВет» студенти-ветеринари Немішаївського фахового коледжу проходять практику, під час якої закріплюють свої теоретичні знання та вдосконалюють фахові навички, а саме: фіксація та маніпуляції з дрібними домашніми тваринами. Здобуті знання і вміння сприятимуть їх успішному працевлаштуванню по закінченню коледжу та гарантуватимуть їх конкурентноспроможність на ринку праці.

Зі студентами-практикантами Немішаївського коледжу ми, лікарі ветеринарного сервісу «СітіВет», залюбки ділимося своїм практичним досвідом та знаннями. Ми з впевненістю можемо сказати, що наші студенти-практиканти стануть справжніми професіоналами своєї справи».

Оксана Рябченко головний лікар ВС «СітіВет» Київ, Україна

 

Учитель живе доти, доки він вчиться, тільки-но він перестає вчитися, у ньому помирає вчитель

                                                                                                                                      К. Д. Ушинський

 

Понеділок, 03 квітня 2023 12:32

Навчаючи – навчаємося

  

Викладач тільки тоді може бути успішним, коли не зупиняється на досягнутому, а постійно підвищує свій фаховий рівень і здобуває нові знанання.

Викладачі відділення ТВППТ підвищували свою професійну майстерність шляхом участі у:

обласній науково-практичній конференції "STEM-освіта: можливості та виклики" - Кривонос Г. А., Латушко Ю. В., Дмитренко А. О., Петренко Н. В., Голуб Р. А.;

практичному семінарі "Вимоги до маркування продукції бджільництва"-Ведмідь І. В.;

методичному тренінгу "STEAM-інтегровані кейс-уроки: креативна турбота про довкілля" - Голуб Р. А..

Оскільки економіка і загалом добробут людей по всьому світові підтримуються наукою, технікою, інженерією та математикою - саме ці дисципліни лежать у основі виробництва продуктів харчування, охорони здоров'я, охорони довкілля та безлічі іншого, без чого ми не можемо жити.

Сторінка 1 з 13
zoofirma.ru

Увійти