Благодійність

День святого Миколая – це свято любові і душевної теплоти!
Ми повинні ділитися своєю любов’ю, добром і щедрістю душі з ближніми, особливо з тими, хто найбільше заслуговує на нашу шану і повагу, з тими, хто захищає наш спокій – з нашими захисниками.
Сьогодні, напередодні Дня святого Миколая, ми повинні їм допомогти відчути радість свята. Всі небайдужі працівники і студенти ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» приєдналися до акції по збору гостинців і відправили їх до Ірпінського військового шпиталю для наших поранених бійців.
Святковий вантаж із смаколиків, а саме: 80 кг печива та цукерок, 25 пачок чаю, 9 пачок кави, згущене молоко,цукор, консерви та коледжанський мед було доставлено справжнім Святим Миколою прямо в руки нашим захисникам!

Напередодні світлого  Великодня варто згадати про тих, хто буде святкувати його в окопах , а не в родинному колі – про наших захисників. Саме методом виховання патріотизму та людяності стала акція «Допоможи силам АТО» , яка пройшла в Немішаївському агротехнічному коледжі.  Студенти, викладачі, працівники та всі небайдужі швидко та оперативно зібрали чимало продуктів, речей та коштів, а саме:

На базі ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» 29 березня 2018 року відбувся забір донорської крові.

Бажаючих прийняти участь у донації, за підсумками, було – 118 осіб. Пройшли реєстрацію – 116 осіб, допущені до донації (після анкетування, огляду лікарем та попередніх аналізів крові) – 65 осіб. Донорами крові, на цей раз, стали працівники коледжу, студенти та жителі смт. Немішаєве.

Для надання всебічної допомоги педагогічному колективу  коледжу у вихованні та навчанні  студентів-аграріїв створений Благодійний фонд «Громадська доброчинність».   
Благодійний фонд сприяє:
- залученню позабюджетних коштів для забезпечення діяльності і розвитку навчального закладу;
- удосконаленню матеріально-технічної та навчальної бази, покращенню обладнання приміщень та благоустрою території коледжу;

-надання допомоги, підтримка та сприяння розвитку талановитої молоді.

Діяльність благодійного фонду «Громадська доброчинність» надає можливості акумулювати кошти на рахунках та цілеспрямовано їх використовувати на поліпшення якості навчально-виховного процесу, оновлення та збереження матеріально-технічної бази коледжу у цивілізованому, правовому полі.

Необхідність створення такої організації покликана тим, що зробити перші кроки в напрямку розвитку агропромислового комплексу України слід з формування її основи – освіти. Враховуючи сучасні реалії життя, ці кроки достатньо важко зробити без акумулювання зусиль, досвіду та необхідних ресурсів.

Правління благодійного фонду звертається до випускників коледжу усіх років прийняти участь в діяльності фонду, згадати щасливі роки студентського життя і в знак вдячності за навчання внести свій посильний вклад для поліпшення діяльності ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж».

Отож, долучімося до цієї справи та зробімо свій внесок у розбудову аграрної освіти України. Якщо Ви небайдужі до долі студентів аграрників, розвитку їх творчих здібностей, покращення їх освіти і виховання, просимо Вас направляти кошти на наш розрахунковий рахунок:

Благодійний фонд «Громадська доброчинність»

07854 Київська обл..,

Бородянський р-н,

смт.Немішаєве,

вул. Технікумівська, 1

Тел.: (04577)41-155,

розрахунковий рахунок №26004060860000 Код ЄДРПОУ  37838322 «Приватбанк», МФО 321842, код ЄДРПОУ банку 25590244

Головною метою благодійного фонду є надання фінансової підтримки Немішаївському агротехнічному коледжу в справі розвитку, оновлення та розширення його матеріально-технічної бази, сприяння впровадженню кращих умов навчання та покращення соціально-економічних умов для студентів та викладачів.

Членами благодійного фонду стали колишні випускники коледжу: Геля Володимир Михеєвич, директор СТОВ «Світанок» Обухівського району; Беренок Василь Васильович та Герасименко Сергій Петрович директори РЕС  та батьки  наших студентів: Карлюк Віталій Іванович, Олійник Валерій Андрійович, Пульвас Василь Іванович, Шкляренко Микола Іванович, Яковець Володимир Костянтинович, Григоревський Ярослав Леонідович.

Адміністрація, педагогічний та студентський колективи щиро вдячні  за розуміння,  надану благодійну допомогу та маємо надію на плідну співпрацю в подальшому.

Сторінка 1 з 2
zoofirma.ru

Увійти