Пам’ятайте! Ваш особистий приклад – головний вихователь дитини. Бійки в родині, пияцтво, невлаштований побут виганяють дітей на вулицю, в підвали, на горища, в притони, приводять до трагічних наслідків. Якщо Вам дороге майбутнє ваших дітей – відмовтесь від шкідливих звичок, створіть в домі теплу затишну і добру атмосферу, станьте друзями Вашим дітям. Шановні батьки!
Тільки смерть дитини страшніша за звістку, що вона стала наркоманом, алкоголіком, злодієм, ВІЛ-інфікованим. Щоб не дійшло до біди, Ви повинні знати:
• З ким товаришує Ваша дитина • Де проводить вільний час • Чи не пропускає занять в навчальному закладі • Де проводить вечори • В якому вигляді або стані повертається до дому Щоб не допустити горя, зверніть увагу на наступне:
• В домі з’явилися чужі речі. Звідки вони? • В домі є запах паленої трави або синтетичних речовин • В домі з’явились голки для ін’єкцій, дрібні частинки рослин, чимось вимащені бинти, закопчений посуд • В домі з’явились ліки, які діють на нервову систему і психіку. Зверніть увагу на зміну зовнішнього вигляду і поведінки • Порушення координації рухів • Підвищення збудженості або в’ялість • Появу слідів від заштриків на венах • Розширення або звуження зіниць Щоб не допустити біди, не дозволяйте • Йти з дому на довгий час • Ночувати у малознайомих для Вас осіб • Лишати їх самих вдома на час Вашої відсутності • Знаходитись пізно ввечері або вночі на вулиці, де вони можуть стати жертвою дорослих (насильство, карні дії) • Носити чужий одяг • Зберігати чужі речі У разі виникнення конфліктної ситуації слід: • Вислухати. Дати можливість кожному, втягнутому у конфлікт, висловити власну думку • Визначити, в чому полягає проблема кожної дитини і чого кожна дитина хоче. Дітям часто буває важко зрозуміти точку зору інших • Підсумувати. Своїми словами відобразити почуття дітей – для того, щоб кожна дитина зі сторони почула свої почуття, впевнилася, що саме ці почуття її хвилюють. • Обдумати. Запропонувати дітям поміркувати про можливі шляхи виходу із конфліктної ситуації, записати їх на папері • Оцінити. Дайте можливість дітям оцінити свої ідеї та вирішити, чия альтернатива сприйнятливіша. • Прийняти рішення. Підсумуйте рішення і зупиніться на одному з них. • Переглянути. Зупинившись на якомусь рішенні, ще раз перегляньте його. У разі необхідн6ості внесіть зміни |
8 січня розпочаласяся реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року.
ПОРЯДОК
реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році
1. Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ПРОБНЕ ЗНО) є особи, які зареєструвалися для його проходження та здійснили оплату.
2. Реєстрація здійснюється через мережу Інтернет на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – Центр) для учасників Київської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва.
3. Реєстрація розпочнеться 08 січня 2019 року з 09:00, завершиться 31 січня 2019 року о 18:00.
4. Особі, яка виявила бажання взяти участь у ПРОБНОМУ ЗНО, для реєстрації необхідно:
– зайти на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти в розділ «Пробне ЗНО-2019»;
– ознайомитися з Договором публічної оферти;
– заповнити електронну реєстраційну форму;
– перевірити надходження на вказану при реєстрації електронну адресу логіна та пароля доступу до «Особистого кабінету учасника ПРОБНОГО ЗНО», які генеруються програмою реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО;
– роздрукувати та/або зберегти на електронних носіях заяву на участь у ПРОБНОМУ ЗНО з кодом та паролем доступу до "Особистого кабінету учасника ПРОБНОГО ЗНО", і зразком(ами) квитанції(ій) для оплати ПОСЛУГИ ПРОБНОГО ЗНО;
– здійснити оплату на основі зразка(ів) квитанції(ій) для оплати ПРОБНОГО ЗНО не пізніше 03 лютого 2019 року;
– через десять календарних днів з моменту оплати самостійно перевірити в «Особистому кабінеті учасника ПРОБНОГО ЗНО» факт надходження коштів.
5. У разі ненадходження коштів звернутися до Центру.
6. Квитанція про оплату є підтвердженням факту реєстрації на ПРОБНЕ ЗНО.
7. Для отримання інформації про пункт(и) проведення ПРОБНОГО ЗНО учасникові необхідно після 25 лютого 2019 року зайти до "Особистого кабінету учасника ПРОБНОГО ЗНО" на сайті Центру за кодом та паролем, зазначеними в заяві на участь у ПРОБНОМУ ЗНО, і роздрукувати запрошення.
8. У разі неучасті особи в ПРОБНОМУ ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати комплект(и) матеріалів ПРОБНОГО ЗНО, звернувшись протягом трьох робочих днів у пункт проведення ПРОБНОГО ЗНО за адресою, вказаною в запрошенні.
9. Оплачена квитанція вважається підтвердженням ознайомлення та згоди учасника з умовами Договору публічної оферти.
10. Кожен зареєстрований може взяти участь у тестуванні не більше ніж з двох предметів за власним вибором:
- 16 березня 2019 року – українська мова і література;
- 23 березня 2019 року (один з предметів на вибір) – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, фізика, французька мова, хімія.
11. У пункті проведення ПРОБНОГО ЗНО учасник повинен пред'явити такі документи:
- запрошення;
- паспортний або інший документ, що посвідчує особу.
Важливо!
- Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.
- Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.
Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:
- ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
- пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
- дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
- отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
- психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
- навчитися ефективно розподіляти час;
- оцінити свій рівень навчальних досягнень.
У житті кожного з нас виникають проблеми, подолати які поодинці важко, а деколи - неможливо. Важливо, щоб в такий момент поряд опинилися люди, здатні не просто вислухати і зрозуміти, але і надати допомогу. Для цього існують різноманітні служби допомоги
Всеукраїнський телефон довіри для дітей та молоді:
(044) 500-21-80
Національна "Гаряча лінія” з протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерній дискримінації :
0-800-500-335 або 116 123
«Гаряча лінія» з питань протидії булінгу:
166 000
Національна "Гаряча лінія” з проблем ВІЛ/СНІД :
0-800-500-451
Національна дитяча «Гаряча лінія» з питань захисту прав дітей:
0-800-500-225 або 116 111 (з мобільних)
Гаряча лінія «Служби розшуку дітей»:
0- 800- 501- 414
«Телефон довіри» для дітей та підлітків:
044-515-23-74
Гарячої лінія Департаменту кіберполіції при виявленні у соціальних мережах небезпечних груп, в яких доводять дітей до самогубст:
(044) 374-37-21
«Гаряча лінія» з питань порушень при наданні субсидій, соціальної допомоги та соціальних послуг:
0-800-502-757
Урядова телефонна «гаряча лінія»:
Лінія психологічної допомоги для учасників АТО та членів їх сімей:
0-800- 505- 085
Телефон екстренної психологічної допомоги при Кризовому Центрі медико-психологічної допомоги:
+38 0687703770,
+38 0996321818,
+38 0936093003
Департаменти соціальної політики облдержадміністрацій (номера телефонів знаходяться за наступним посиланням):
https://www.msp.gov.ua/news/8506.html
Телефонний довідник Міністерства соціальної політики знаходиться за посиланням:
https://www.msp.gov.ua/files/d1210.pdf
Також ви завжди можете звернутися з будь-яким питанням, яке вас цікавить до психологічної служби коледжу. Ми завжди раді допомогти вам у вирішенні ваших нагальних проблем!
Соціальний педагог Довгопол М.М.
+38(063)7482190
Виховання підлітка – дуже складне завдання. У цьому віці діти, з одного боку, вже перестали бути залежними від вас малюками, а з іншого – ще не перетворились на дорослих молодих людей. Ця перехідна фаза приносить проблеми як батькам, так і самим підліткам. Проте за допомогою терпіння й корисних порад, викладених нижче, ви зможете успішно подолати цей період життя дитини й перетворити вашого підлітка на впевнену молоду людину.
Опубліковано в
Батькам
Напевно мало хто із нас знає, як важливо перебувати у тісному контакті із цими комахами! Адже саме знаходження людини в близькості з бджолиним вуликом впливає на здоров'я людини. Показники основних систем життєзабезпечення під впливом контакту з бджолиними сім'ями, суттєво поліпшуються! Саме такі методи лікування застосовуються на Бородянщіні у селищі міського типу Немішаєве в ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж».
Опубліковано в
Батькам
Увійти |