Студенту

Підкатегорії

Студенське самоврядування

Студенське самоврядування

Студентське самоврядування - це коли в навчальному закладі студенти самі організують своє життя.

Перегляд матеріалів ...

Положення про призначення та виплату соціальної стипендії у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України». Затверджено 12.02.2021 р.

Перелік документів для призначення соціальної стипендії у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» від 27 січня 2021р.

Порядок надання пільг на проживання окремих категорій студентів в студентських гуртожитках ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України». Затверджено 12.02.2021 р.

Вівторок, 04 лютого 2020 09:14

Наш чемпіон

Студент ВП НУБіП України « Немішаївский агротехнічний коледж» групи Е-31 Лоїк Артур зайняв І місце у відкритому чемпіонаті м. Києва з ушу Кунь - Лунь (саньшоу) . До того ж у чемпіонаті з Кікбоксингу WAKO зайняв ІІ місце. Вітаємо переможця і зичимо подальших високих досягнень у спорті!!!

11 січня 2020 року з славним 25-річним ювілеєм Народний аматорський ансамбль української пісні «Криниченька» під керівництвом Сергія Миколайовича Слеба від імені адміністрації та колективу ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» привітала делегація коледжу. З насолодою послухали концертну програму, де звучали колядки, щедрівки та багато українських пісень! Глядацька зала була вщент заповнена шанувальниками «Криниченьки». На адресу колективу лунало багато гарних слів з уст запрошених і гостей! Представники коледжу привітали і щиросердно побажали творчому колективу міцного здоров’я і щасливої життєвої долі, нових мистецьких злетів у справі примноження духовних цінностей українського народу. Побажали також зміцнювати існуючі дружні відносини між нами та успішно продовжувати плідну співпрацю. Нехай сильний, і в той же час, ніжний спів «Криниченьки» завжди наповнює по вінця душі слухачів чудодійною красою мелодії української пісні, даруючи безмежну насолоду. А Бог хай дарує всім многая, многая літа!

Олена Приходько

Четвер, 27 червня 2019 11:32

Хай вам щастить, випускники!

Червневий день відлунює святково,

І сміх, і квіти, й гомін голосний…

Зібрало нині свято нас чудове -

Прощальне свято – бал наш випускний

Випускний – це закінчення перед великим початком. Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів,  початок відліку дорослого і самостійного життя.

26 червня 2019 у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відбулося свято «Випуск-2019». Сьогодні для 350 наших випускників пора безтурботної юності  закінчилася, і з-під крила мудрих наставників доведеться вийти в самостійне доросле життя. Викладачі, студенти, батьки, родичі, друзі, близькі  і знайомі прийшли розділити радість вручення дипломів нашим дорогим випускникам. На свято завітали  почесні гості: голова Бородянської районної ради Єрко Г.М., представники НУБіП України:  Братішко В.В. – заступник декана з навчальної та виховної роботи,  Лакатош В.М. – доцент кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин,   Коваленко С.О. – викладач кафедри військової підготовки, депутат Бородянської райради Синецька Л.Р., селищний голова Замідра С.В., представники аграрних виробництв.

Вітаючи всіх випускників, директор коледжу  відмітив, що 74  випускники, доклавши максимум зусиль, отримали дипломи з відзнакою,  подякував усім за внесок у розвиток матеріально-технічної бази коледжу і побажав втілити в життя найсміливіші плани і виконати найзаповітніші мрії, адже фундаментальну освіту і спеціальність отримали  саме в Немішаївському коледжі.

Багато теплих слів і напутніх побажань прозвучало з вуст виступаючих. Щиро зичимо нашим випускникам здійснення всіх побажань, досягнення мети, добра і злагоди, щастя і здоров’я, мирного неба і всіляких гараздів!

Середа, 09 січня 2019 08:30

Символ солідарності

ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» приєднався до розпочатого глобального інтернет-флешмобу «Жовто-блакитний кораблик на ялинку».
В знак солідарності з українськими моряками, взятими в полон 25 листопада 2018 року в Керченській протоці та на підтримку всіх протиправно затриманих українських заручників студенти нашого коледжу виготовили жовто-блакитні кораблики і прикрасили ними новорічну ялинку.
Молимо Господа і висловлюємо надію і сподівання на те, що незабаром в Україну прийде мир і спокій, повернуться додому, до своїх сімей захисники рідної Вітчизни і запанує благодать на всій землі!

Сторінка 1 з 6
zoofirma.ru

Увійти