Костюченко Виталий

Костюченко Виталий

Кожного року студенти 1 курсу ВСП "Немішаївський фаховий коледж НУБіП України" беруть участь в олімпіадах. В цьому році троє студентів зайняли призові місця з історії на освітній платформі "На Урок" та Всеосвіта. Марковський Олексій студент групи В-11 отримав 1 місце з всесвітньої історії та історії України у Всеукраїнській олімпіаді "Всеосвіта Весна - 2021",  диплом ІІІ ступеня у VIII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з історії.  Шепета Валерія студентка групи В-12 отпимала диплом ІІІ ступеня, 1 місце з історії України та 3 місце з всесвітньої історії. Марушко Юлія студентка групи ТВПТ-11 - диплом ІІ ступеня, 1 місце з всесвітньої історії, 1 місце з історії України. Інші  студенти отримали сертифікат учасника. Викладач суспільних дисциплін Костюченко Катерина Миколаївна отримала подяку та свідоцтво за визначний внесок у виховання і навчання підростаючого покоління.

Циклова комісія соціально-гуманітарних дисциплін

18 червня 2021 року відбувся захист дипломних проектів студентів спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання» ВСП "Немішаївський фаховий коледж НУБіП України".

 
Для проведення захисту дипломних проектів була створена кваліфікаційна комісія в складі голови ДКК Савченко Лілії Анатоліївни – завідувача кафедри транспортних технологій та засобів АПК НУБіП України, членів комісії Харьковського Ігоря Сергійовича, Смиковського Сергія Миколайовича та Панасенка Віктора Святославовича – викладачів технічних дисциплін.
 
Захист пройшов вдало і кожен студент творчо та на високому професійному рівні показав набуті знання, вміння та навички.
 
Також студенти представили свої проекти оптимізації розміщення транспортних засобів на автомобільній стоянці коледжу.
 
Тож бажаємо всім студентам успішного працевлаштування або подальшого навчання за ступеневою освітою.
 Відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання»

 Цього дня 80 років тому розпочалася німецько-радянська війна, яка забрала життя кожного п'ятого українця, більше  27 млн. осіб  СРСР...

   22 червня 1941 року о 3 годині 45 хвилин нацистська Німеччина без оголошення війни напала на Радянський Союз. В перший день війни бомбардували Київ, Житомир,  Брест, частину України,  Білорусії, країни Прибалтики. Воєнні дії велися від Чорного до Балтійського моря. Війна тривала до травня 1945 року... Пам'ятаємо всіх загиблих і тих, хто не повернувся з війни...
   Викладачі суспільних дисциплін провели патріотичні бесіди до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Напередодні студенти групи ХТ-11 разом з викладачем історії Костюченко К.М провели виховний захід "Пам'ятаємо... війна 1941-1945 рр.",  дивилися хроніки червня 1941 року,  читали вірші, вшанували пам'ять загиблих. 
В групах А-12, Е-12, ТВПТ- 11 викладачі історії Кривонос В.С  та Костюченко К.М підготували фотовиставку «Дорогами війни».
В УРСР загинув кожен п'ятий, 2 000 українців стали Героями Радянського Союзу,  32 особи - двічі Героями, а льотчик Іван Кожедуб - тричі Героєм. Перемога над нацистськими окупантами дісталася дорогою ціною. Пам'ятаємо!!! 

Циклова комісія соціально-гуманітарних дисциплін

 

Увага   

 

10 квітня 2021 року о 10:00 

Немішаївський фаховий коледж проводить  День відкритих дверей – онлайн

Програма

10:00 - Реєстрація та підключення учасників до Google Meet конференції. Загальноколеджанський блок

10:05-10:15 - Вітання та вступне слово директора коледжу Альохіна В.І.

10:15-10:30 - Інформація «Про особливості вступу на навчання у 2021 році, відповідальний секретар Приймальної комісії Литвинчук О.В. Блоки відділень (за попередньо створеними посиланнями)

10:30-11:30 - Презентації відділень, виступи завідувачів відділеннями (посилання на блоки відділень будуть розміщені пізніше).

Для участі в заході зареєструйтесь за посиланням та поставте питання, які Вас хвилюють:

 https://forms.gle/JBKXjsDZfwYuBBuz8

Посилання на підключення до заходу Дня відкритих дверей:

https://meet.google.com/uou-vorp-ojd

До зустрічі в одному з найкращих коледжів України!  

Увага

10 квітня 2021 року о 10:00 Немішаївський фаховий коледж проводить День відкритих дверей - онлайн

Шановні випускники шкіл, гімназій, ліцеїв, технікумів і коледжів, професійно-технічних училищ, батьки та усі бажаючі!

ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» запрошує майбутніх студентів на День відкритих дверей – онлайн! Всі бажаючі матимуть можливість ознайомитися з навчальним закладом, зі спеціальностями, матеріально-технічною базою, отримати відповіді на всі питання щодо вступу, навчання, дозвілля, проживання, харчування та ін. Після загальноколеджанського блоку гості матимуть можливість перейти на відеоконференцію вибраного відділення.

Програма:

10:00 - Реєстрація та підключення учасників до Google Meet конференції. Загальноколеджанський блок

10:05-10:15 - Вітання та вступне слово директора ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України», кандидата сільськогосподарських наук, доктора філософії в галузі державного управління, директора Альохіна В.І.

10:15-10:30 - Інформація «Про особливості вступу на навчання до ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» у 2021 році, відповідальний секретар Приймальної комісії Литвинчук О.В. Блоки відділень (за попередньо створеними посиланнями)

10:30-11:30 - Презентації відділень, виступи завідувачів відділеннями (посилання на блоки відділень будуть розміщені пізніше).

Для участі в заході зареєструйтесь за посиланням та поставте питання, які Вас хвилюють:

https://forms.gle/JBKXjsDZfwYuBBuz8

Посилання на підключення до заходу Дня відкритих дверей:

https://meet.google.com/uou-vorp-ojd (відеоконференція розпочнеться 10 квітня о 10:00)

До зустрічі в одному з найкращих коледжів України!

В період з 06-07 квітня 2021 року в рамках Українсько-німецького проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» (FABU), за сприяння Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти, представники ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» Вергелес О.П., Латушко Ю.В. прийняли участь в онлайн-семінарі «Виробництво та переробка молока».

Спікер з Німеччини, доктор Дірк Гьомберг, професійно і грунтовно представив інформацію в контексті організації технологій доїння корів, властивих для них технологічних процесів і операцій. Висловлюємо вдячність за високий професійний рівень проведених онлайн-семінарів доктору Дірк Гьомбергу і Науково-методичному центру вищої та фахової передвищої освіти.

Сьогодні 31.03.2021 р. відбулося засідання Вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України. В. о. директора Немішаївського коледжу Володимир Ілліч Альохін виступав із звітом «Про виконання рішення Вченої ради НУБіП України від 26 жовтня 2016р. щодо стану навчально-виховної роботи та перспективи розвитку ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України»».

В доповіді Володимир Ілліч відзначив, що за останні 5 років колективом коледжу в світлі реалізації заходів до програми «Голосіївська ініціатива-2020» проведена грандіозна робота з поліпшення всіх видів діяльності та ліквідації недоліків у роботі колективу. Колектив коледжу навіть в умовах карантину забезпечив безперебійну роботу всіх структурних підрозділів. Створено сприятливі умови на виробничій базі коледжу, на фермі і тракторному парку, значно покращилася врожайність та фінансово-економічні показники діяльності коледжу по рослинництву і тваринництву, кардинально оновлено матеріально-технічну базу. Колектив спрямовує свою діяльність на забезпечення ефективної організації якісної підготовки висококваліфікованих фахівців та впроваджує все найкраще, що є в Україні і за її межами.

30 березня 2021 року до Немішаївського коледжу на індивідуальну екскурсію завітали майбутній абітурієнт Богдан і його мама. Скуратівська С.П. провела екскурсію і ознайомила гостей з матеріально-технічною базою коледжу, навчальними аудиторіями, лабораторіями, спортивною залою, бібліотечно-інформаційним центром, гуртожитком, мальовничою територією.

Світлана Петрівна розповіла про спеціальності, умови вступу та переваги навчання, поспілкувалися із завідуючою відділенням Ярош Л.В., яка не тільки цікаво розповіла про професію електрика, а й продемонструвала "електроцікавинки". Відвідувачі були приємно вражені побаченим і запевнили, що свій вибір зупинили саме на Немішаївському коледжі.

"Краще один раз побачити, ніж 100 разів почути"! Тож запрошуємо всіх бажаючих відвідати наше студентське містечко в зручний для Вас час!

Сторінка 1 з 163
zoofirma.ru

Увійти