Виталий

Виталий

1 червня в День захисту дітей викладачами циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Городник К.В., Ніколаєнко А.В., Разкевич І.О. була проведена онлайн виховна година для студентів першого курсу на платформі Zoom на тему: «Від абака до діджиталізації». Метою зустрічі було ознайомлення студентів з етапами розвитку інформаційно-комунікаційних технологій з прадавніх часів до сьогодення. Виховна година проходила динамічно та цікаво, до конференції долучилося 38 учасників. Зокрема, студентам було запропоновано закріпити почуту інформацію інтерактивною грою на платформі Kahoot.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та ІТ

Карантин – це час не лише для дистанційного навчання та самоосвіти, а й для покращення матеріально-технічної бази закладу освіти. У ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» час карантину та період послаблення карантинних обмежень адміністрація та викладачі використовують на повну потужність для того, щоб навести лад на території та покращити наявну матеріальну базу. Ремонтні роботи проводяться у 3 корпусі на відділенні «Експлуатація та технічний сервіс машин і обладнання». Під керівництвом завідувача Петра Івановича Дяченка всі викладачі відділення, а особливо Харьковський І.С., Бездушний П.М., Іващенко С.В., Ковальчук В.В, Панасенко В.С., Лісовський Л.В., Савчук С.Ю., Смиковський С.М., Чалієнко С.О., Бадюк Г.М. постійно зайняті ділом – зробили ремонт в холі 3 корпусу (поклали плитку, відремонтували столітні сходи, зробили запасний вихід, облаштували санвузол), поміняли бордюри біля свого та центрального корпусів, здійснили вирізку аварійних дерев, проводять ремонти в навчальних кабінетах і лабораторіях та багато ін. Тож, в новий навчальний рік студенти прийдуть до оновленого корпусу.

До уваги студентів ВП НУБіП України "Немішаївський агротехнічнй коледж"! 

Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. 

 

 

 

ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»   

Запрошує на роботу: 

Робітників по догляду за тваринами   

Тваринників  

Офіційне працевлаштування  

Повний соціальний пакет

За потреби надається гуртожиток

тел.: відділ кадрів 050-087-26-87,   096-779-91-57

Селищний голова С.В. Замідра із заступником О.П. Лисенко завітали до Немішаївського коледжу на засідання адмінради. Проінформували про епідеміологічний стан в селищі та регіоні, наголосили на необхідності подальшого дотримання карантинних заходів і зробили приємні презенти. Селищна рада подарувала коледжу безконтактний пірометр для вимірювання температури та засіб для дезінфекції, а також виділила кошти для преміювання талановитої студентської молоді. Адміністрація та колектив коледжу щиро вдячні за надану допомогу.

Колектив ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» провів засідання педагогічної ради, на якому розглянуто ряд важливих питань. Відбулося попереднє обговорення в структурних підрозділах, на відділеннях і циклових комісіях змін до Правил прийому та зміну вартості навчання за ОС «Бакалавр».

Директор Альохін В.І. проаналізував стан справ в коледжі, дотримання карантинних норм, наголосив на обмеженні доступу на територію коледжу та обов’язковій дезинфекції, забезпеченні освітнього процесу онлайн, удосконаленні матеріально-технічної бази, виробничої бази коледжу та акцентував увагу на основних завданнях, що стоять вперед колективом в теперішніх умовах. Колектив одноголосно підтримав проект рішення та готовий до виконання поставлених завдань і цілей.

16 травня 2020 р. у ВП НУБІП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відбувся день відкритих дверей в режимі онлайн на платформі Zoom для майбутніх абітурієнтів. Це профорієнтаційний захід, у рамках якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про умови вступу і навчання в коледжі та зробити перший крок до своєї освіти. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя. Адміністрація коледжу в складі директора Альохіна В.І., заступника директора Санченко О.В., завідувачів відділень та відповідального секретаря приймальної комісії презентували коледж, спеціальності, умови вступу і люб’язно відповідали на питання учасників конференції. Сподіваємось, що інформація, одержана з перших уст від компетентних фахівців, допоможе випускникам обрати для навчання Немішаївський агротехнічний коледж – провідний заклад аграрної освіти, який забезпечує ринок праці висококваліфікованими та конкурентоздатними фахівцями.

9 травня Україна і світ відзначає 75 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Цей день назавжди залишиться символом героїзму, величі духу, стійкості і мужності, уособленням вічної пам’яті і скорботи за мільйонами загиблих.

У ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» кожного року традиційно проводилися урочисті заходи до Дня перемоги. Цьогоріч, ми - вдячні нащадки, не могли не віддати шану всім тим, хто захищав рідну землю від ворогів, без офіційного оголошення про мітинг зібралися, щоб покласти квіти до вічного вогню і низько вклонитися подвигу наших славних предків. Ми вдячні Івашковському Володимиру Федотовичу, Костенку Валерію Никифоровичу, Савчуку Юрію Васильовичу – живим свідкам тих буремних часів, які приєдналися до нашого імпровізованого мітингу і поділилися спогадами. Селищний голова Сергій Володимирович Замідра привітав усіх зі святом Перемоги і побажав миру, добра, злагоди, благополуччя. Віктор Петрович Піщанський наголосив, що в коледжі приділяється велика увага національно-патріотичному вихованню молоді, наші студенти і випускники гідно несуть звання захисника Вітчизни. Володимир Ілліч Альохін, директор коледжу, зазначив: «Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, ціною життя котрих здобуто перемогу і щиро віримо, що настане час взаєморозуміння між народами, час щасливого сьогодення і непохитної віри у те, що завтрашній день буде обов’язково мирним, світлим і щасливим!»

Низько вклоняємося подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи героїзм, сміливість та відвагу, зуміли врятувати світ від війни і здобути Перемогу!

Вічна пам'ять загиблим! Честь і слава живим!

Випускники загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів стоять перед важливим вибором майбутньої професії, життєвої дороги у майбутнє. Незважаючи на перепони, у яких опинилися всі, ми шукаємо шляхи вирішення проблем і залучення абітурієнтів до нашого коледжу.

З цією метою 08 травня 2020 року в рамках профорієнтаційної роботи ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» проведено онлайн-зустріч в системі ZOOM з майбутніми абітурієнтами. Директор Альохін В.І. та адміністрація коледжу радо вітали молодих людей, які бажали дізнатися більше корисної інформації про навчання. Для учасників онлайн-конференції продемонстровано відеоролик про коледж. Відповідальний секретар приймальної комісії Литвинчук О.В. наголосила на основних моментах правил вступу у 2020 році з огляду на карантинні обмеження.

Приємно відмітити, що з першої миті було встановлено атмосферу доброзичливого спілкування з абітурієнтами та їх батьками. Цікавилися питаннями кількості місць державного замовлення та можливості проходження практик, умовами поселення та проживання в гуртожитку та ін. Відверта щира розмова із директором та завідувачами відділень, сподіваємося, надихне вступників зробити правильний вибір і вони оберуть ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»

Сторінка 1 з 163
zoofirma.ru