Четвер, 23 червня 2022 06:14

Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухами

17 червня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами. Опустелювання є проблемою кожного, хто хоче їсти, пити, дихати; жити у безпеці в місті чи селі; мати доступ до технологій, ліків чи інфраструктури; мати рівні можливості для роботи, навчання чи відпочинку.

На сьогодні опустелювання є однією з найбільш глобальних екологічних та економічних проблем світу в цілому та України зокрема. За даними Генеральної асамблеї ООН, нині майже третина планети перебуває під загрозою висихання, понад мільярд людей може опинитися в пустелі. Такі території є вже на всіх континентах, більш ніж у 110 країнах світу. Дефіцит води є одним з найбільших викликів ХХІ століття.

20 червня викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Висогурська Т. І. та Шепелюк Л. М. підготували та провели виховний захід для студентів групи ЕФС – 11 на тему «Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухами». Метою заходу було навчити студентів реально оцінювати екологічну ситуацію; виховувати шанобливе ставлення до природи, любов до рідного краю, пробуджувати пізнавальний інтерес, виховувати почуття відповідальності за збереження природи. Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухами – чудовий привід, аби замислитись над проблемами збереження і відтворення родючості українських земель. Адже, зберегти рідну землю для майбутніх поколінь, передати її у спадок нащадкам квітучою і багатою – наш святий обов’язок! Циклова комісія природничо – математичних дисциплін та інформаційних технологій/

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru

Увійти