Вівторок, 13 лютого 2018 06:42

Заочно-дистанційне відділення

 

Зміни до розкладу

 

Розклад проведення лабораторно-екзаменаційної сесії

Графік навчального процесу на 2018 рік

Р О З К Л А Д проведення лабораторно – екзаменаційної сесії для студентів – заочників спеціальність 208 "Агроінженерія" в період з 08.10. по 27.10.2018 року

Р О З К Л А Д проведення лабораторно – екзаменаційної сесії для студентів – заочників спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" в період з 08.10. по 27.10.2018 року

Р О З К Л А Д проведення лабораторно – екзаменаційної сесії для студентів – заочників спеціальність 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" в період з 08.10. по 25.10.2018 року

Р О З К Л А Д проведення лабораторно – екзаменаційної сесії для студентів – заочників спеціальність 208 "Агроінженерія" в період з 08.10. по 25.10.2018 року

 

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!!!

Оплата за І (ІІ) семестр повинна бути здійснена до 10 вересня(10лютого) 2018р (2019р).

Реквізити на оплату за навчання

ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»

рахунок № 31253285114838

ДКСУ  м.Київ

МФО  820172

Код ЄДРПОУ   33295412

Шановні студенти!

Настановчі заняття у вересні 2018року

Молодший спеціаліст     1курс    група МЗС-11:         з 10.09 по 11.09.2018р.

Молодший спеціаліст     1курс    група ЕЗС-11:         з 10.09 по 11.09.2018р.

Бакалавр                        1курс    група БАІЗ-11:         17.09.2018р.

Бакалавр                        1курс    група БЕТЗ-11:        17.09.2018р.

Терміни проведення екзаменаційно - залікової сесії у вересні 2018 року

Молодший спеціаліст     3курс    група МЗС-31:         з 17.09 по 06.10.2018р.

Молодший спеціаліст     3курс    група ЕЗС-31:         з 17.09 по 06.10.2018р.

Терміни проведення екзаменаційно - залікової сесії у жовтні 2018 року

Молодший спеціаліст     1курс    група МЗС-11:          з 08.10 по 25.10.2018р.

Молодший спеціаліст     1курс    група ЕЗС-11:          з 08.10 по 25.10.2018р.

Бакалавр                            3курс    група БАІЗ-31:        з 08.10 по 27.10.2018р.

Бакалавр                           3курс    група БЕТЗ-31:        з 08.10 по 27.10.2018р.

Терміни проведення екзаменаційно - залікової сесії у листопаді  2018 року

Молодший спеціаліст     2курс    група МЗС-21:         з 29.10 по 17.11.2018р.

Молодший спеціаліст     2курс    група ЕЗС-21:          з 29.10 по 17.11.2018р.

Бакалавр                            2курс    група БАІЗ-21:        з 29.10 по 16.11.2018р.

Бакалавр                           2курс    група БЕТЗ-21:        з 29.10 по 16.11.2018р.

Терміни проведення екзаменаційно - залікової сесії у грудні  2018 року

Бакалавр                            1курс    група БАІЗ-11:        з 19.11 по 07.12.2018р.

Бакалавр                           1курс    група БЕТЗ-11:        з 19.11 по 07.12.2018р.

 

 

Дистанційне навчання на 2018-2019 навчальний рік

Спеціальність 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”

І семестр:

група   ЕЗС – 31

група   ЕЗС – 21

група   ЕЗС – 11

 

ІІ семестр:

група   ЕЗС – 21

група   ЕЗС – 11

 


Спеціальність 208 «Агроінженерія»

І семестр:

група МЗС-31

група МЗС-21

група МЗС-11

 

ІI семестр:

група МЗС-21

група МЗС-11

 

Спеціальність «Агрономія»

І семестр:

група А-11

група А-12

група А-21

група А-22

група А-31

група А-32


ІI семестр:

група А-11

група А-12

група А-21

група А-22

група А-31

група А-32


Спеціальність «Економіка»


І семестр:

група ЕП-21

група ЕП-31

 

ІI семестр:

група ЕП-21

група ЕП-31


Спеціальність «Фінанси, банківська справа, страхування»

 

I семестр:

група ЕФ-11

група Ф-21

група Ф-31

 

ІI семестр:

група ЕФ-11

група Ф-21

група Ф-31


Спеціальність «Технологія виробництва і переробки продукції рослинництва»

 

I семестр:

група ТВППР-41

 

ІI семестр:

група ТВППР-41

 

Спеціальність «Технологія виробництва  продукції тваринництва»

 

I семестр:

група ТВПТ-41

група ТВПТ-42

група ТВПТ-31

група ТВПТ-32

група ТВПТ-12

група ТВПТ-22

група ТВПТ-21

група ТВПТ-11

 

ІI семестр:

 

Спеціальність «Водні біоресурси та аквакультура»

 

I семестр:

група Р-11

група Р-21

група Р-31

 

 

Спеціальність "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"

 

ІІ семестр

Е - 11

Е - 12

Е - 21

Е - 22

Е - 31

Е - 32

МО - 41

МО - 42

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru