Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Рекомендовані

Перед людиною є три шляхи до пізнання:

шлях мислення – найбільш благородний,

шлях наслідування – найбільш легкий і

шлях особистого досвіду – найбільш важкий.

Конфуцій

Комісія забезпечує викладання дисциплін з циклу природничо-математичної підготовки та інформаційних технологій для усіх спеціальностей коледжу.

У творчому житті колективу циклової комісії є події, які увійшли в пам'ять як етапи становлення та формування педагогічного і наукового самовизначення нашого навчального закладу від сільськогосподарської школи, ветеринарного технікуму до вищого навчального закладу І-ІІ рівня акредитації – агротехнічного коледжу. Докладно історію заснування, розвитку та становлення матеріально-технічної бази навчального закладу висвітлено в довідково-бібліографічному виданні, присвяченому його 100-річному ювілею «Сіємо зерна мудрості: ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», історія, сьогодення, славетні імена», з яким можна ознайомитись і придбати в бібліотеці коледжу.

На початку 60-их років ХХ ст. циклова комісія загальноосвітніх дисциплін тогочасного технікуму була розділена на циклові комісії, що забезпечували конкретний напрям загальноосвітньої підготовки, зокрема, і природничо- математичний.

Сьогодні, циклова комісія природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій – це згуртований колектив із 12-ти кваліфікованих викладачів, які не зупиняються на досягнутому, постійно працюють над розвитком професійної компетентності, впровадженням нових сучасних форм і методів навчання, спрямованих на підвищення якості знань та розвиток творчості студентів.


 

 

 

Викладачі циклової комісії

 

 

Голова циклової комісії

Лукерченко

Тетяна Петрівна

у 1990 р. закінчила Київський Національний університет ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю фізик, викладач; в коледжі працює з 1990 року, спеціаліст вищої категорії, старший викладач, викладач-методист, викладає дисципліни «Фізика», «Астрономія», «Фізика з основами біофізики», куратор групи на відділенні «Електрифікація і автоматизація сільського господарства». Методична проблема над якою працює викладач – «Професійне спрямування викладання фізики».

 

 

 

 

 


 

 

 

Африканова

Алла Григорівна

у 1990р. закінчила Житомирський державний педагогічний інститут за спеціальністю вчитель математики; в коледжі працює з 1987 року, спеціаліст вищої категорії, старший викладач, викладач- методист, викладає дисципліни «Математика», «Вища математика», «Прикладна математика», «Основи дискретної математики», куратор групи на технологічному відділенні. Методична проблема над якою працює викладач – «Робота з обдарованими дітьми».

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Висогурська

Тетяна Іванівна

у 1984р. закінчила Київський політехнічний інститут за спеціальністю інженер хімік-технолог, в 2008р. закінчила педфак НУБіП України; в коледжі працює з 2000 року, спеціаліст вищої категорії, викладає дисципліни «Хімія», «Неорганічна хімія», куратор групи на відділенні «Електрифікація і автоматизація сільського господарства». Методична проблема над якою працює викладач – «Реалізація міжпредметних зв’язків в навчальному процесі з хімії».

 

 

 

 

 


 

 

Грицак

Валентина Олександрівна

у 1991 р. закінчила Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д.З. Мануільського за спеціальністю вчитель математики і фізики; в коледжі працює з 2005 року, спеціаліст вищої категорії, старший викладач, викладає дисципліни «Математика», «Вища математика», куратор групи на відділенні «Ветеринарна медицина». Методична проблема над якою працює викладач – «Методика проведення поза навчальної роботи зі студентами з метою підвищення інтересу до вивчення математики».

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Ніколаєнко

Алла Іванівна

у 1986 р. закінчила Київський інститут народного господарства ім. Д.С.Коротченка за спеціальністю інженер-економіст, в 2010 р. закінчила педфак НУБіП України; в коледжі працює з 2003 р., спеціаліст першої категорії, викладач інформатики та комп’ютерної техніки, комп’ютерних технологій і програмування, обчислювальної техніки. Методична проблема над якою працює викладач – «Застосування тестових технологій для оцінювання рівня навчальних досягнень студентів».

 

 

 

 

 


 

 

 

Разкевич

Ірина Олексіївна

у 1999 р. закінчила Рівненський Державний гуманітарний університет за спеціальністю вчитель математики та основ інформатики; в коледжі працює з 2001 р., спеціаліст вищої категорії, старший викладач, викладач математики, вищої математики, інформатики, комп’ютеризації та комп’ютерної техніки, куратор групи на відділенні «Аграрний бізнес». Методична проблема над якою працює викладач – «Методика проведення нетрадиційних занять»

 

 

 

 

 

 


 

Городник

Катерина Володимирівна

в 2004 р. закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю «Математика», здобула кваліфікацію викладач математики, вчитель                         інформатики; в коледжі працює з 2014 р., спеціаліст першої категорії, викладач інформатики та комп’ютерної техніки, комп’ютерних технологій і програмування. Методична         проблема над якою працює викладач – «Формування базових інформатичних компетентностей студентів коледжу при вивченні «Інформатики».

 

 

 


 

 

 


 

 

 

 

Шепелюк

Леся Миколаївна

у 2002 році закінчила Київський Національний педагогічний університет ім. М Драгоманова за спеціальністю вчитель валеології, біології, основ екології, хімії; в коледжі працює з 2003 року, спеціаліст першої категорії, викладає дисципліни «Біологія», «Хімія», «Аналітична хімія», «Органічна хімія». Методична проблема над якою працює викладач – «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес з хімії».

 

 

 

 

 


 

 

 

Шиненко

Марія Володимирівна

у 1975 році закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. М.Горького за спеціальністю вчитель фізики і електротехніки; в коледжі працює з 1981 року, спеціаліст вищої категорії, старший викладач, викладає дисципліни «Фізика», «Астрономія». Методична проблема над якою працює викладач – «Методика проведення демонстраційного експерименту при вивченні фізики».

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Грищенко Світлана Євгеніївна

лаборант циклової комісії

Закінчила  Бобровицький  радгосп-технікум в 1987 році. Потім в 1993 році закінчила Український державний аграрний університет за спеціальністю “Агрономія”, присвоєна кваліфікація спеціаліста “вчений агроном”.

Працювала в Інституті картоплярства НААН. З травня 2015 року працює в ВП НУБіП України “Немішаївський агротехнічний коледж”.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru