Заочне відділення

Заочне відділення

 

 

 

 

 

Донська Людмила Василівна

виконуюча обов'язки завідуючої відділення


викладач першої категорії, методист

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тимошенко Тетяна Іванівна

секретар відділення

 

 

 

 

Заочне відділення в Немішаївському агротехнічному коледжі відкрито в 1956 році. В той період готували фахівців зі спеціальності „ Зоотехнія “ і  „ Ветеринарія “.

Підготовку ветеринарних фахівців проводили  на базі освіти річних ветеринарних шкіл. Основний контингент абітурієнтів був з Новгородсіверської  і Путивльської ветеринарних шкіл.Останній випуск ветеринарних фельдшерів відбувся у 1967 році.

В 1982 році розпочато  підготовку фахівців за спеціальністю 1518 „Механізація та електрифікація тваринництва “, а в 1992 році

розділено їх  на  спеціальності   „ Механізація сільського

господарства “   та   „ Електрифікація і автоматизація сільського господарства “.

З 2002 року проводиться підготовка фахівців  ОКР “ бакалавр “ спеціальностей   „ Механізація сільського господарства “   і „ Енергетика сільскогосподарського виробництва “.

В 2005 році проведено останній  випуск  фахівців  зі спеціальності „ Зоотехнія “.  З 2006 по 2010 роки вели підготовку фінансистів.

За період  існування заочного відділення підготовлено понад

6 тисяч  висококваліфікованих  фахівців  які працювали і працюють в різних куточках України і близького зарубіжжя.

Заочне відділення в коледжі  існує як окремий структурний підрозділ. Навчаються студенти заочної форми навчання в кабінетах і лабораторіях відповідних денних відділень.

В даний час на відділенні ведеться  підготовка молодших спеціалістів зі спеціальностей  5.10010201 „ Експлуатація машин і обладнання агропромислового виробництва “  та 5.10010102„Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі“  і  бакалаврів за двома напрямами ­ це  6.100102 „ Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва“  та 6.100101 „ Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі.“

Нині відділення очолює Донська Людмила Василівна, викладач першої категорії, методист.

zoofirma.ru