Спорт

Спорт (9)

Вівторок, 04 лютого 2020 09:14

Наш чемпіон

Автор

Студент ВП НУБіП України « Немішаївский агротехнічний коледж» групи Е-31 Лоїк Артур зайняв І місце у відкритому чемпіонаті м. Києва з ушу Кунь - Лунь (саньшоу) . До того ж у чемпіонаті з Кікбоксингу WAKO зайняв ІІ місце. Вітаємо переможця і зичимо подальших високих досягнень у спорті!!!

Середа, 09 січня 2019 08:18

І розумний, і спортивний

Автор

Саме так відзиваються всі про Артура Лоїка, який виборов золоту медаль у фіналі Кубку України з УШУ у розділі САНЬДА вікова категорія 16-17 років, вага 60 кг, що проходив в м. Херсоні  23-25 листопада 2018 року.

Артур дійсно гордість ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», адже і навчається на відмінно на ІІ курсі відділення «Електрифікація сільського господарства», і встигає брати участь у національних спортивних змаганнях. І не просто брати участь, а впевнено перемагати.

Тож бажаємо Атуру міцної витримки та відмінної фізичної форми, подальших перемог і побільше нагород!!!

Четвер, 10 травня 2018 11:57

Вітаємо переможця!

Автор

У м. Києві  5 травня 2018 року пройшов Чемпіонат України  з пауерліфтінгу  UPC 2018. Наш студент групи А - 21  Клокун  Руслан посів І місце серед аматорів від 16 до 18 років  у категорії  110 кг на третьому підході  205 кг.

Вітаємо Руслана та бажаємо перемог!

Циклова комісія фізичного виховання та захист Вітчизни

12 квітня 2018 року між гуртожитками №3 та  №4 пройшла дружня зустріч з міні-футболу присвячена 120 річниці заснування Національного Університету Біоресурсів і Природокористування України, яка закінчилась перемогою юнаків гуртожитку №3. Вихователі гуртожитків активно вболівали за своїх  вихованців,  а викладачі фізичного виховання провели достойне суддівство.

Запрошуємо всіх студентів до спортивної зали!

 

Циклова комісія фізичного виховання та захист Вітчизни

У м. Фастові пройшов відкритий чемпіонат Київської області з ушу-саньда серед юнаків, юніорів та дорослих, де наші студенти ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» вибороли І місця у відповідних категоріях та віковій групі 15-16 років.

Згідно плану спортивно-масових заходів коледжу на 2017-2018 навчальний рік 20 березня відбулась першість коледжу з тенісу настільного між відділеннями серед юнаків.

Переможці визначались як у командному заліку так і у особистому.

У командному заліку перемогла збірна команда відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання»,

Завершилась першість коледжу з міні-футболу між відділеннями серед юнаків.

Всі відділення приймали активну участь у змаганнях, але призові місця посіли:

 

Згідно графіка проведення обласної спартакіади та графіка проведення зональних та фінальних змагань серед студентів аграрних закладів вищої освіти у м. Ірпінь 02 березня 2018 р. пройшли обласні змагання з волейболу, де наші збірні команди юнаків та дівчат посіли призові ІІ місця.

Субота, 03 березня 2018 08:22

Змагання з УШУ (саньшоу)

Автор

22-25 лютого 2018 року у м. Вінниця проходив Чемпіонат України з УШУ (саньшоу) серед юніорів.

Студент групи М-21 Халаім Сергій посів І місце у ваговій категорії 56 кг, також студент групи Е-12 Лоїк Артур виборов І місце у ваговій категорії 65 кг.

Тренер переможців - викладач фізичного виховання Лисак Віталій Григорович.

Вітаємо наших юнаків з перемогою та бажаємо подальших перемог!

zoofirma.ru