Інша діяльність

Інша діяльність (2)

16 лютого 2018 року відбулось засідання північного осередка  органів студентського самоврядування  на базі Українського гуманітарного інституту. Говорили з представниками ОСС м. Бучі, м. Ірпінь, смт. Немішаєве  та смт. Макарів.

Представниками від коледжу були голова студентської ради Баранов Олександр та його заступник Купрієнко Вікторія.
Досить приємно розповідати про діяльність Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА , КЗ КОР "Київський обласний молодіжний центр" та планувати роботу з Київською обласною студентською радою. Також відбулась зустріч з начальником відділу патріотичного виховання  Київської обласної  державної адміністраціі.

О. Баранов

8 лютого 2018 року відбулось засідання Київської студентської ради
Засідання відбувалось в стінах Київської державної адміністрації.
Обговорили актуальні питання, які цікавили лідерів ОСС Київської області, дізналися про досвід роботи КОСР попередніх років від Водяного Олега. Та найголовніше - розробили план роботи КОСР на найближчі 6 місяців, нам допомогала чудова людина  Людмила Петрухан-Щербакова! 
Представником від Немішаївського агротехнічного коледжу був голова студентської ради Баранов Олександр.
Також обговорили цікавий поділ на осередки. Таким чинном, в Північний осередок входить: ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», ВП НУБіП Украіни «Ірпінський економічний коледж», НГНС України «Київський фінансово-економічний коледж», КВНЗ КОР «Макарівский медичний коледж», Український гуманітарний інститут.

О. Баранов

zoofirma.ru