Виталий

Виталий

20 лютого 2019 року викладачі циклової комісії  суспільно-гуманітарних дисциплін розпочали першу пару вшануванням пам`яті Героїв Небесної Сотні. Зі студентами проведено інформаційну п’ятихвилинку на вказану тематику та зауважено, що для України – це чи не найтрагічніша сторінка історії, що ця сотні -  чи не найголовніша, найвпливовіша. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя. І для нас є святим обов’язком вшанувати їх.

Сьогодні рівно п’ять років, як відбувся жорстокий розстріл активістів Революції Гідності. Під час зіткнень в столиці загинули 73 мирних жителів та 11 силовиків. Будинок Профспілок на майдані згорів ущент,  у Києві в ці дні зупинивсі рух метро.

11-го лютого 2015-го року, Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день - «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого. Це зроблено, за даними проекту DilovaMova.com, «На підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України», - йдеться в документі.

П’ять років, які минули від початку Євромайдану, що переріс в Революцію Гідності і докорінним чином змінив обличчя сучасної України – це невеликий час із точки зору історії. Але  достатній, щоб переосмислити те, що відбулося, і зрозуміти, куди треба йти. І головне на цьому шляху – не забувати ціну, яка була заплачена, і тих, хто віддав життя за наше майбутнє.

Циклова комісія суспільно-гуманітарних дисциплін

Хоменко О.М.

Сьогодні вся країна вшановує Героїв Небесної Сотні.

20 лютого викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій віддали шану пам’яті тим, хто, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та вільне європейське майбутнє України, віддав своє життя під час Революції Гідності. Виступи студентів, що супроводжувались мультимедійною презентацією, нагадали події лютого 2014 року. Високий дух Небесної Сотні став сучасним символом боротьби українського народу за незалежність, прикладом самопожертви, мужності та непохитності у відстоюванні власних переконань.

Циклова комісія природничо-математичних

дисциплін та інформаційних технологій

Делегація  ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» на чолі з директором Альохіним В.І. взяла участь у регіональній нараді-семінарі керівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, а також ректорів університетів та академій, до структури яких входять коледжі та технікуми, яка проходила 19 лютого 2019 року у Київському коледжі зв’язку. Проведення наради ініціювало Міністерство освіти і науки України з метою обговорення узгодженого проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту».

Вів нараду Шаров О.І. – генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих, який  окреслив головні напрямки реформування освіти, детальніше зупинився на узгодженому проекті ЗУ про фахову передвищу освіту, який сприятиме подальшому розвитку та розквіту коледжів та технікумів.

Варто зазначити, що директор нашого коледжу Альохін В.І. особисто вручив Шарову О.І. пропозиції до проекту Закону України, розроблені колективом ВП НУБІП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Олег Іванович під час засідання розглянув подані пропозиції, прокоментував їх і запевнив, що робоча група візьме їх до уваги.

Сподіватимемося, що заплановане на 27 лютого обговорення тексту законопроекту буде прийнято Верховною Радою України.

О.А. Білан

20  лютого  -  День пам’яті Героїв Небесної Сотні, який відзначається згідно Указу Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» на знак поваги до сили духу, стійкості і відваги громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей   у  нашій  державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість із них - молоді, сильні.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 44 від 23.01.2019р.

«Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р.

№ 423 і від 28 грудня 2016 р. №1045».

Перелік документів для призначення соціальної стипендії студентам пільгових категорій денної форми навчання за державним замовленням

1. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа у разі продовження навчання до 23 років або до закінчення вищого навчального закладу, а також студенти вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків:

  • заява, завізована директором коледжу;
  • копія паспорта у  вигляді   id – карти   та   копія   витягу  з  Єдиного  державного  демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання або копія звичайного паспорта (1, 2 сторінка та реєстрація);
  • копія ідентифікаційного коду;
  • копія студентського квитка або довідка з місця навчання (видається секретарем на відділенні);
  • копія рішення органу опіки та піклування про надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, та/або витяг з обліково-статистичної картки дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;
  • копія свідоцтва про смерть батьків (або одного з них) та / або копія рішення суду про позбавлення батьківських прав (обох батьків або одного з них).

Даній  категорії студентів поряд з соціальною стипендією також може виплачуватися академічна стипендія (у разі її призначення).

18 лютого викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та ІТ відвідали  з профорієнтаційноюметою школи міста Бучі:

-       Африканова А.Г. і Шиненко М.В. – Бучанську школу №4,

-       Грама А.В і Ніколаєнко А.І – Бучанский НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів №2", Бучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,

-       Висогурська Т.І. і Разкевич І.О. – Бучанську  загальноосвітню  школу І-ІІІ ступенів №3 та Гореницьку загальноосвітню  школу І-ІІІ ступенів.

Викладачі провели профорієнтаційні бесіди з учнями, поспілкувались з вчителями, дирекцією шкіл та запросили всіх до коледжу на день відкритих дверей, який відбудеться 23 лютого 2019 року.

Циклова комісії природничо-математичних

дисциплін та інформаційних технологій

Профорієнтаційна робота як невід’ємна складова функціонування Немішаївського агротехнічного коледжу має кілька пріоритетних завдань, зокрема це агітаційно-роз’яснювальна робота в школах, ліцеях, гімназіях, училищах.

15, 18 та 19 лютого викладачі відділення «Аграрний бізнес» здійснили профорієнтаційні поїздки населеними пунктами Макарівського, Бородянського районів та м. Ірпінь.

 

18 лютого працівники навчальної частини коледжу Панасенко Л.Ф.,     Довгопол М.М. та Примаченко Г.А. відвідали з профорієнтаційною метою загальноосвітні навчальні заклади смт.Пісківка, а саме: Тетерівську ЗОШ          І-ІІІст. ім.Ніни Сосніної, Пісківську гуманітарну гімназію та Пісківське навчально-виховне об'єднання "спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа I-III ступенів - дитячий садок".

Працівники провели профорієнтаційні бесіди з учнями, поспілкувались з вчителями, дирекцією шкіл та запросили всіх до коледжу на день відкритих дверей, який відбудеться 23 лютого 2019 року.

Панасенко Л.Ф., Довгопол М.М. та Примаченко Г.А.

18 лютого викладачі відділення "Експлуатація та технічний сервіс машин  та обладнання" Харьковський І.С. Смиковський С.М., Хоменко В.В. та викладач циклової комісії іноземних мов  з профорієнтаційною метою відвідали Пилиповицьку та Новозаліську загальноосвітні школи.

18 лютого 201 року викладачами та працівниками коледжу  було відвідано з профорієнтаційною Плахтянське навчально- виховне об'єднання загальноосвітня школа  1- 2 ступеня та дитячий садок. Учні випускних класів з цікавістю ознайомились з інформацією про Немішаївський агротехнічний коледж та спеціальності, які можна отримати в коледжі. Викладачі коледжу запросили учнів на День відкритих дверей 23 лютого.

Сторінка 1 з 119
zoofirma.ru