Виталий

Виталий

Напередодні нового навчального року працівники Немішаївського агротехнічного коледжу активно працюють, щоб зробити ідеальною територію та гостинно зустріти студентів. Сьогодні перед центральним корпусом були розбиті нові квітники та висаджені квіти, привезені особисто директором Альохіним В.І.

Гарні доглянуті квітники є запорукою бадьорого настрою та надихають на сумлінне навчання.

Калдараш О.П.

16  серпня 2018 року - другий день  Розумного дня поля в Україні Smart Field Days, що проходить  на полі 18 гектарів Немішаївського агротехнічного коледжу. Це не просто агрофорум чи аграрна конференція - це  міжнародна спеціалізована виставка–демонстрація та аграрний фестиваль, присвячений сучасним розумним технологіям у сільськогосподарському виробництві, точному та органічному землеробству і передовим аграрним технологіям світу. Зібрали широку аудиторію топ-менеджерів, директорів та фахівців агропідприємств, холдингів та фермерських господарств для знайомства з високотехнологічними новинками для АПК.

15  серпня 2018 р. о 12-00 на  експериментальному полі площею 18 гектарів ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»  відбулося відкриття виставки розумних агроінновацій "Smart Field  Days".

Колектив Немішаївського агротехнічного коледжу з почуттям глибокої шани і поваги вітає голову Немішаївської селищної ради Замідру Сергія Володимировича з прекрасним ювілеєм!

8 серпня 2018 року  в коледжі відбулася зустріч з представниками компанії  ROVAS Україна  де директором  є Лінас Малишко.  Для гостей провели екскурсію по території коледжу, на власні очі побачили потужну матеріально-технічну базу та переконалися, що навчання в нашому коледжі перспективне.

Сторінка 1 з 67
zoofirma.ru