Вівторок, 08 січня 2019 15:00

До нас прийшов Святий Миколай

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Ішов Україною добрий Святий Миколай та й завітав до Немішаївського агротехнічного коледжу привітати всіх студентів, викладачів та адміністрацію зі святами. А студенти з нетерпінням його чекали, сподіваючись на гостинці і дарунки. Завітали Миколай, Дід Мороз із Снігуронькою, запалили вогні на ялинці, закружляли всіх в танку. А студенти відповіли чудовим концертом, зарядивши всіх драйвом і гарним настроєм.

На сцені в креативності змагалися Діди Морози і Снігуроньки, в герці на краще привітання зійшлися декани кожного з п’яти відділень коледжу, неперевершеним був конкурс талантів на Новорічну чи Різдвяну тематику і найкраще свої творчі здібності проявили студенти в конкурсі авторської колядки. Студенти кожного відділення мали свою родзинку і мали чим здивувати глядачів: сучасні і модні електрики защедрували в реп-стилі і затанцювали неперевершено брейк, класичні ветеринари вразили авторською колядкою та історією народження Сина Божого, артистичні технологи перенесли всіх на вечори поблизу Диканьки, агробізнесова Зима всіх зачарувала, а юні артисти заворожили піснею, креативні механіки розвеселили гумористичними номерами в стилі КВК. Фінальним акордом був виступ танцювального ансамблю «Зорецвіт».
За чудовий концерт юні актори отримали благословення від протоієрея Ярослава Чопаня та іконки Святого Миколая. А від студентського профкому - цілий ящик солодких подарунків. 
Нехай це прекрасне свято принесе Всім радість, світло і приємні несподіванки. Хай у зимові морози зігріває вас тепле свято і Святий Миколай здійснить усі ваші бажання!

Читати 299 разів Останнє редагування Вівторок, 08 січня 2019 15:04

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru