П'ятниця, 23 березня 2018 11:24

Фінальна гра чемпіонату КВН

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

22 березня 2018 року в актовій залі Немішаївського агротехнічного коледжу відбулась  гра нового сезону чемпіонату студентських команд КВН.

В грі взяли участь 4 команди: команда «Діти різних районів» – відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання», команда «Червоні перці» – відділення «Електрифікація  і автоматизація с-г», команда «Агроенерджі» – відділення «Аграрний бізнес», команда «Ля мажор» – відділення «Ветеринарна медицина».

Студенти  показали свою високу театральну майстерність, дотепний гумор, артистизм. Гравці були веселими, запальними, драйвовими.  Від  досконалої гри команд, влучних жартів та боротьби за симпатії глядачів  цього дня в залі було гаряче. Влучно жартував ведучий гри, традиційно  як  завжди - Віктор Панасенко голова студентської профспілки.

Оцінювало гумористичні напрацювання учасників справедливе журі у складі:

  1. Лоїк Р.П. – голова журі, заступник директора з виховної роботи,
  2. Білан О.А. – завідуюча навчальної частини,
  3. Костромська А.М. – завідуюча бібліотекою,
  4. Михайлова Н.П. – старший викладач фізичного виховання,
  5. Хмельовська І.О. – соціальний педагог,
  6. Приходько О.О –  голова лічильної комісії, культорганізатор.

Гра проходила у 2 конкурси: візитка та музичне домашнє завдання. Під час перебігу конкурсів усі команди продемонстрували високий рівень підготовки, неодноразово зриваючи бурхливі овації та шалений регіт залу. Учасники запекло боролися за І місце. За результатами суддівського оцінювання: в номінації «Краща акторка КВН» - стала Катерина Давиденко («Діти різних районів»), в номінації «Краший актор КВН» - виборов Дмитро Красота («Ля мажор»), четверте місце посіла – команда «Агроенерджі»,  бронзовими призерами стала команда

«Червоні перці», друге місце виборола команда «Ля мажор». В підсумку гри перемогу святкувала команда відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання» -  «Діти різних районів», яка  не вперше підкорювала гумористичну сцену. Всім переможцям директор коледжу В.І.Альохін та голова журі Лоїк Р.П. вручили  грамоти, медалі та солодкі призи. Ще раз вітаємо переможців, а всім командам бажаємо натхнення на нові жарти та чекаємо від них цікавої і яскравої гри в наступному сезоні!

Олена  Приходько

Читати 839 разів Останнє редагування П'ятниця, 23 березня 2018 11:25
Детальніше в цій категорії: ГОЛОСІЇВСЬКА ВЕСНА – 2018 »

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru