Вівторок, 31 жовтня 2017 08:52

СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА СТУДЕНТІВ З ЧИСЛА ДІТЕЙ-СИРІТ

Адміністрацією ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» , практичним психологом та бухгалтерією відповідно до вимог Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» протягом вересня-жовтня 2017 року здійснено ряд заходів щодо забезпечення соціальної підтримки студентів, які відносяться до категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, після досягнення ними 18-річного віку, а також студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків.

Студенти – особи з числа дітей-сиріт, якщо вони вперше здобувають освіту, зараховані на повне державне утримання в Коледжі на весь період навчання до закінчення навчального закладу. Студенти з числа дітей-сиріт, які перебувають під опікою або піклуванням, взяті на облік до досягнення ними 18-річного віку.

Усі студенти, що відносяться до цієї категорії, які потребують житла, поселені в гуртожиток та звільнені від оплати за проживання.

Постійно проводиться робота щодо забезпечення студентів, які відносяться до категорії дітей-сиріт та осіб з їх числа, безкоштовним харчуванням. Практичним психологом щомісячно видаються талони на харчування, так у жовтні талони отримали 44 студенти.

Окремим видом соціальной допомоги є допомога для придбання одягу, взуття і м’якого інвентарю. У вересні цього року таку допомогу отримали 22 студенти, які відносяться до категорії дітей-сиріт та осіб з числа дітей-сиріт.

Крім того, 21 студент з числа дітей-сиріт отримав допомогу на придбання наукової літератури.

З початку навчального року проводиться робота зі збору документів на отримання студентами з числа дітей-сиріт соціальної стипендії.

Соціальна підтримка студентів, які відносяться до категорії дітей-сиріт, містить в собі не тільки матеріальне забезпечення, але й допомогу в адаптації до нового студентського оточення, у вирішенні особистих питань, психологічну та соціально-педагогічну підтримку в складних обставинах.

Така комплексна соціальна допомога дає можливість студентам, які відносяться до категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, реалізувати їх право на освіту, та забезпечує рівні умови для всебічного розвитку.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru