Середа, 17 лютого 2016 09:18

«Збереження репродуктивного здоров’я нації»

Hа базі ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відбулося відкрите тренінгове заняття в рамках програми «Збереження репродуктивного здоров’я нації». Тренінг проводила директор Бородянського районного центру для дітей, сім’ї та молоді Мельниченко І.І.

Охорона репродуктивного здоров’я, планування сім’ї є одним із основних засобів збереження здоров’я жінок і чоловіків і відноситься до фундаментальних прав людини. Тематика тренінгу торкалася питань, що слід розглядати в контексті підвищення загальної культури молоді, як превентивної міри в збереженні репродуктивного здоров’я нації. Турбота про своє здоров’я, у тому числі і репродуктивне, мають стати нормою і культурою поведінки кожної людини та суспільства в цілому. Саме таку мету передбачав даний тренінг.

В ході заняття студенти мали можливість висловити свою думку, розглянути аспекти, які їх цікавили, обговорити певні теми, а також поглибити свої знання в розглянутих питаннях. Всі учасники тренінгу на згадку отримали тематичні подарунки.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru