Середа, 27 січня 2016 07:57

Диспут «Із рабства дорога додому важка»

З метою підвищення правових знань студентської молоді та свобод громадян України за кордоном 26 січня 2016р. соціальним педагогом коледжу Васянович К.О. та вихователями гуртожитків Карпенко Н.М., Крапивна В.С., Куценко В.А., Мельник О.М. була організована і проведена виховна година у формі диспуту зі студентами на тему: «Із рабства дорога додому важка».

 

Говорячи про проблему торгівлі людьми, яка є актуальною і для українського суспільства, одним з пріоритетних напрямків просвітницької роботи зі студентами є підвищення їх правових знань.

Виховна година у формі диспуту спонукала студентів замислитись чи справді «солодкі» обіцянки про можливість легкого заробітку за кордоном не обернуться для них несподіваним фальшем. Саме студентська молодь, котра недостатньо ознайомлена зі своїми правами і обов’язками є легкою наживою для торговців живим товаром. Адже, кожен повинен сам потурбуватися про себе, бути юридично грамотним, знати, де може чатувати небезпека, вчитися захищати себе, свої права і обов’язки.

Студенти отримали корисні поради щодо того, як не потрапити в тенета ошукачів, якщо вирішуватимуть виїхати за кордон чи то здобувати освіту, чи то на роботу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru