Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 44 від 23.01.2019р.

«Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р.

№ 423 і від 28 грудня 2016 р. №1045».

Перелік документів для призначення соціальної стипендії студентам пільгових категорій денної форми навчання за державним замовленням

1. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа у разі продовження навчання до 23 років або до закінчення вищого навчального закладу, а також студенти вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків:

  • заява, завізована директором коледжу;
  • копія паспорта у  вигляді   id – карти   та   копія   витягу  з  Єдиного  державного  демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання або копія звичайного паспорта (1, 2 сторінка та реєстрація);
  • копія ідентифікаційного коду;
  • копія студентського квитка або довідка з місця навчання (видається секретарем на відділенні);
  • копія рішення органу опіки та піклування про надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, та/або витяг з обліково-статистичної картки дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування;
  • копія свідоцтва про смерть батьків (або одного з них) та / або копія рішення суду про позбавлення батьківських прав (обох батьків або одного з них).

Даній  категорії студентів поряд з соціальною стипендією також може виплачуватися академічна стипендія (у разі її призначення).

П'ятниця, 23 листопада 2018 09:39

Номери телефонів гарячих ліній

У житті кожного з нас виникають проблеми, подолати які поодинці важко, а деколи - неможливо. Важливо, щоб в такий момент поряд опинилися люди, здатні не просто вислухати і зрозуміти, але і надати допомогу. Для цього існують  різноманітні служби допомоги

Всеукраїнський телефон довіри для дітей та молоді:

(044) 500-21-80

Національна "Гаряча лінія” з протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерній дискримінації :
0-800-500-335 або 116 123

Для ефективного навчально-виховного процесу важливим є формування та підтримання сприятливого психологічного клімату в навчальному закладі. Він впливає на внутрішнє життя коледжу, соціальне та психологічне самопочуття учасників навчального процесу та ефективність їх взаємодії між собою. Навчальне середовище передбачає існування безлічі відмінностей між людьми, що тут вчаться і працюють, оскільки  кожен із нас унікальний у своєму баченні світу, виявах емоцій, поведінці. Тому зіткнення протилежних думок і поглядів - просто неминуче. В навчальному процесі можуть виникати конфлікти у системі «студент-студент» та «викладач-студент».

Діти ростуть неймовірно швидко. Не встигнеш озирнутись, як вони вже роблять свої перші кроки у світі дорослих.  В цей час батьки часто не розуміють, що ті правила, за якими вони раніше спілкувалися з дітьми, вже не діють, їм складно прийняти, що доросла дитина допускає їх не у всі сфери свого життя, при цьому батьки часто починають вимагати більшої відвертості від дитини та починають тиснути своїм постійним контролем або навпаки натикаючись на небажання дитини спілкуватися та жаліючись на постійний брак часу перестають намагатися знайти спільну мову. Не зважаючи на все, потрібно пам’ятати, як важливо не втратити зв’язок  з дитиною в цей період. І саме дорослий повинен стати ініціатором змін у відносинах з підлітком. На шляху до цього дуже важлива взаємна довіра між батьками та дітьми і головним у формуванні  такої довіри є спілкування.

Кураторство як вид управлінської діяльності потребує особливих  якостей. Сьогоднішній  викладач може бути добрим інженером-механіком, агрономом, зоотехніком, ветлікарем, блискучим спеціалістом в своїй галузі і в той же час бути поганим куратором.

Яким  повинен бути куратор Не один десяток років це дискутується в педагогічній літературі. Створені різні моделі та зразки, а проблема так і залишається невирішеною.

Нижче робиться ще одна спроба на основі природних якостей людини та вимог  науки управляння  збудувати схематичну модель куратора – людину ефективної управлінської праці. Модель ця базується на таких  особистісних  властивостях,  які  повинні  бути притаманні куратору.

Сторінка 1 з 6
zoofirma.ru