Батькам

Стратегічними напрямами батьківської допомоги дітям із суїцидальним ризиком є покращення взаємостосунків у сім'ї, підвищення самооцінки, самоповаги дитини, а також заходи з покращення міжособистісного спілкування у сім'ї.

Для підвищення самооцінки доцільно користуватися наступними заходами: завжди підкреслюйте все добре й успішне, що властиве вашій дитині. Це підвищує впевненість у собі, зміцнює віру у майбутнє, покращує стан; не чинить тиск на підлітка, не висувайте надмірних вимог у навчанні, житті тощо; демонструйте дитині справжню

 

Понеділок, 12 лютого 2018 11:17

Як уберегтись від грипу

На думку українських медиків активізація епідемічного процесу грипу та гострих респіраторних інфекцій (ГРІ) припадає на осінньо-зимову пору. Інфекція, як правило, передається повітряно–крапельним шляхом. Проте існує ймовірність передачі її через побутові предмети.

Що треба робити, щоб не захворіти:

Поради батькам про виховання підлітка

 

Виховання підлітка – дуже складне завдання. У цьому віці діти, з одного боку, вже перестали бути залежними від вас малюками, а з іншого – ще не перетворились на дорослих молодих людей. Ця перехідна фаза приносить проблеми як батькам, так і самим підліткам. Проте за допомогою терпіння й корисних порад, викладених нижче, ви зможете успішно подолати цей період життя дитини й перетворити вашого підлітка на впевнену молоду людину.

Шановна БАХ Наталіє Сергіївно!

Адміністрація і педагогічний колектив ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» висловлює Вам повагу та щиру вдячність за матеріальну підтримку у розширені біорізноманіття навчально-виробничої лабораторії «Зооцентр».

Ваша допомога - це неоціненний внесок у розвиток благодійності і, безсумнівно, відчутна підтримка якісної практичної підготовки студентів зі спеціальностей 5.09010201 «Виробництво та переробка продукції тваринництва» та 5.11010101 «Ветеринарна медицина».

Добрі справи не залишаються непоміченими - вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Впевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких благ, здоров'я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.

Від щирого серця вітаємо Вас з наступаючим Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

Директор                                                    В.І. Альохін

24 грудня 2015р.