Виталий

Виталий

22 червня 2018 року в читальному залі коледжу відбулася нарада у форматі відео конференції щодо типової освітньої програми профільної середньої освіти закладів освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі базової загальної середньої освіти. В нараді взяли участь завідуючі відділень, голови циклових комісій, зав. навчально-методичного кабінету.

Онлайн трансляція наради була доступна на Фейсбук-сторінці.

Білан О.А.

Під  час  подання  заяви  в  паперовій  формі  вступник  пред’являє особисто оригінали:

  • документа, що посвідчує особу (паспорт або свідоцтво про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 1 травня 2018 року);
  • облікової картки платника податків (реєстраційний номер облікової картки платника податків.);

Триває робота в рамках Днів аграрної освіти і науки України у Франції. Члени делегації розглядали широке коло питань, найактуальнішими були питання професійної підготовки короткого і довгого циклів, інженерна освіта, досліди та інновації в освіті, електронне навчання, створення та впровадження відкритих онлайн-курсів.

Директор Немішаївського агротехнічного коледжу Альохін В.І. провів ряд переговорів про співпрацю з колегами з Молдови та Самаркандського інституту ветеринарної медицини.

Кищук О.І., Калдараш О.П.

25 червня 2018р о 19 годині в коледжі відбудеться дискотека. На  дискотеку для випускників можуть прийти  і всі бажаючі.

Доброго всім відпочинку бажають організатори дискотеки і її ведучі.

22 червня 2018р на відділенні «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання»(ЕТСМО) закінчився захист дипломних проектів.

Студенти показали чудові результати:

ОКР« Бакалавр» –

група БАІ-31–5 відмінних оцінок;

Порядок роботи приймальної комісії ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний  коледж»:

понеділок-п'ятниця -  з  8.00  до 17.00;

субота  -   з  9.00  до  14.00;

неділя  -  вихідний;

обідня  перерва  з  12.30  до 13.30.

Приймальна комісія (телефони):

097-041-55-08;

099-159-89-10;

063-957-40-93

Важливо наводити порядок і чистоту навколо та у своєму рідному навчальному закладі.

У нашому коледжі регулярно проводяться роботи по благоустрою та прибиранню території. Так, 21 червня студенти організовано взялися за прибирання на території, яка закріплена за цикловою комісією природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій: очистили від сухого листя й трави, від папірців, пакетів, пляшок та іншого сміття.

І пам'ятаємо один відомий вислів – «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

Криворучко Я.С.

Триває навчальний візит керівників аграрних навчальних закладів  України  до провідних закладів освіти Східної Європи.

Учасники української делегації, в складі якої директор ВП НУБіП «Немішаївський агротехнічний коледж»  Володимир Ілліч Альохін,  мали можливість ознайомитися з системою вищої освіти Франції, тож головними питаннями  обговорення стали  основні напрями та стратегії  міжнародного співробітництва в сфері аграрної освіти і науки, зокрема можливість стажування українських студентів у Франції, умови отримання грантів та подвійних дипломів про освіту.

Сьогодні, 20 червня 2018 року на відділенні «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання» успішно захистили свої дипломні проекти студенти 4-го курсу груп  ЕР-41 та ЕР-42 спеціальності 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».

На відмінно захистили свої дипломні проекти:

Сторінка 1 з 63
zoofirma.ru