Виталий

Виталий

19 березня 2018 року на відділенні "Електрифікація та автоматизація сільського господарства" розпочався тиждень циклової комісії електротехнічних дисциплін. Тому на другій парі було проведено відкрите заняття в групі Е-22 з дисципліни «Основи електроніки і мікросхемотехніки» на тему «Випрямлячі» викладачем-методистом вищої категорії Самойленком П.Г. Метою заняття було засвоїти навчальний матеріал з схемотехніки випрямлячів. Викладач вдало підібрав методи і прийоми проведення заняття. Студенти на занятті були активними і ініціативними, разом з викладачем шукали відповіді на проблемні питання.

Також була проведена олімпіада з дисципліни «Електричні машини і апарати». Проводив для студентів ІІ курсу викладач вищої категорії Єременок П.М.

Павлюк Л.В.

Вагомий внесок у виховання підростаючого покоління, популяризацію футзалу та пропаганду здорового способу життя внесли 24 команди  Бородянського, Києво-Святошинського та Вишгородського районів. Змагання розпочались 12 листопада 2017 року та закінчились 19 березня 2018 року. Кожну неділю команди зустрічались у спортивній залі: грали та вболівали за улюблені команди. І ось настав момент фінальних ігор. Команди розділились за набраними очками на три ліги: перша, вища та супер ліга.

 

З дисципліни "Епізоотологія і мікробіологія с/г тварин" 19 березня 2018 року на базі НВЛ "Тваринництво" викладачем Слободчик В.С. у групі В-42 проведено практичне заняття -
планове діагностичне дослідження тварин на туберкульоз з метою своєчасного  виявлення хворих туберкульозом  тварин і здійснення контролю за благополуччям  господарства по цій хворобі.

Підготувала Литвинчук О.В.

 

Уявіть, адже щодоби на Землю падає близько 200 тисяч метеоритів. Щорічно тонни міжпланетного пилу досягають Землі.

Людське око може бачити на ясному нічному небі всього лише до 5 тисяч зірок.

Сонцю потрібно 200 млн. років щоб облетіти навколо центру Галактики, а маса Сонця в 333 тис. раз більше маси Землі. Земля важить приблизно 600 трильйонів тонн і поки Сонце облітає центр Галактики, Земля крутиться навколо Сонця щорічно.

 

Сон нам життєво необхідний. Під час нормального і здорового сну в нашому організмі відбуваються унікальні відновні процеси, без яких нам ніяк не можна відчути бадьорість і компенсувати повноту наших сил. Ідея відзначати «День сну» існує давно. Європейські країни давно оцінили важливість і користь заходів, присвячених «Міжнародному дню сну», який проводиться інколи у третю п’ятницю березня, а точніше - в п’ятницю другого повного тиждня березня. За даними медичної статистики в світі від тих чи інших порушень сну страждає вже більше 50% всього населення, за останні 100 років загальний час нічного сну зменшилася на 20%.

 

Наказ щодо заходів при ускладненні погодних умов

19 березня –день народження Ліни Костенко

“Чи й справді необхідно,

Щоб жінка була мужня?

Спасибі вам, спасибі за цей пріоритет.

Поетам всіх віків була потрібна Муза

А жінці хто потрібен, якщо вона – поет?”

(Ліна Костенко)

19 березня –день народження Ліни Костенко

“Чи й справді необхідно,

Щоб жінка була мужня?

Спасибі вам, спасибі за цей пріоритет.

Поетам всіх віків була потрібна Муза

А жінці хто потрібен, якщо вона – поет?”

(Ліна Костенко)

В нашому коледжі стало доброю традицією проводити день відкритих дверей.

17 березня 2018 р. в ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відбувся захід – День відкритих дверей. На даному заході  були присутні цьогорічні випускники 9-х та 11-х класів, перед якими виступили директор коледжу В.І.Альохін та завідувач відділенням «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» О.П.Вергелес.

14.03.2018 року соціальним педагогом коледжу спільно з соціальним працівником Немішаївської селищної ради та громадської організації «Банк одягу» була надана соціально-педагогічна та гуманітарна допомога студентам, що опинились в складній життєвій ситуації.

Подібні акції проходять регулярно. Студенти, що потребують допомоги, можуть звертатися до соціального педагога коледжу.

Інформацію підготувала: Хмельовська І.О.

Сторінка 1 з 36
zoofirma.ru