Виталий

Виталий

Система навчання у вищій школі – багатогранний процес, який складається з цілого ряду взаємопов’язаних елементів. Серед них важливе місце посідає контроль знань, тобто організація зворотного зв'язку як засобу управління освітнім процесом, що особливо актуально у наш час у зв'язку з тим, що вся система вищої освіти в Україні підлягає повній організаційній перебудові.

19 жовтня 2018 року  учні 6 класу Ірпінської загальноосвітньої школи №2 відвідали ВН НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Під час екскурсії учні мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою коледжу. Викладач відділення «Ветеринарна медицина» Ткаченко В.Ю. ознайомив учнів з кіньми та поні, які утримуються в лабораторії конярства , а викладач відділення ТВППТ Зайцев О.Р. допоміг учням  зануритися у дивовижний світ риб ННВЛ «Рибництва». Приємним результатом було бажання дітей в майбутньому здобувати професії аграрного спрямування.

Підготував Зайцев О.Р.

Фото Мотілова В.В.

Проведено цікаву екскурсію територією Немішаївського  агротехнічного коледжу для заступників директорів закладів освіти м.Ірпеня та підпорядкованих Ірпінській міській раді селищ міського типу Гостомеля, Ворзеля та Коцюбинського.

22 жовтня 80 років тому американський винахідник Честер Ф. Карлсон продемонстрував свій пристрій для отримання копій паперових документів. Тоді винахід було названо ксерографією. Копіювальний апарат – це пристрій, призначений для отримання копій з різних оригіналів документів, фотографій, малюнків та ін., а також для виготовлення невеликих тиражів книжок, брошур тощо. Цей винахід  нині дуже полегшує життя людей по всьому світу.

До ювілею винайдення копіювального апарата в бібліотеці проведено інформаційне повідомлення.

Бондаренко М.Б., провідний бібліотекар

Фото Мотілова В.В.

21 жовтня любителі яблук у всьому світі відзначають ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЯБЛУК.

Яблуня – найпопулярніше фруктове дерево, тому і заслуговує на таке свято. Восени багатий врожай яблук символізує достаток та благополуччя української родини.

У пам’яті зринають рядки українського поета Максима Рильського «Яблука доспіли, яблука червоні!» чи Миколи Руденка  «Ви їли яблука з моєї України?»

Протягом тижня викладачі історії Костюченко Катерина Миколаївна та Кривонос Вадим Семенович проводили виховні години-повідомлення «Історія становлення та розвитку смт. Немішаєве та історія ВП НУБіП України «НАК»», для груп першого курсу, присвячену історії рідного села та навчального закладу. Під час виховної години розповідалось про розвиток Немішаєве із 1900 року до сьогодення. Кривонос Вадим Семенович розповів історію селища, а  Костюченко Катерина Миколаївна – історію становлення ВП НУБіП України «НАК». Під час повідомлень згадали видатних випускників колишнього радросп-технікума та сьогоднішнього коледжу.

17 жовтня викладачі суспільних дисциплін Костюченко К.М. і Сивура М.Г. з групами студентів В-12, ЕФ-11 відвідали Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» у м. Києві. Екскурсія була присвячена Дню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Для студентів групи В-12 була проведена тематична екскурсія, а студенти групи ЕФ-11 відвідали новий освітній проект, який пропонує музей: інтегрований урок «Геноцид українського народу». Студенти аналізували історичні документи, подивились документальний фільм.

Голодомор 1932-1933 рр – це трагічна сторінка історії України. Пам’ятаймо це!

 

Матеріал підготували викладачі суспільних дисциплін.

Сторінка 1 з 90
zoofirma.ru