Виталий

Виталий

10 грудня відзначається День захисту прав людини - міжнародне свято , що знаменує річницю ухвалення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини  (1948 р.). Головна мета цього свята – торжество в усьому світі понять свободи, безпеки й чесності людей одне стосовно одного. Дуже важливо, щоб кожна людина знала свої права, які визначені державою та суспільством, розуміла, що ці права не даруються державою, а належать кожному від народження. Всі права людини – громадянські, політичні, економічні, соціальні – є взаємозалежними та взаємопов’язаними. Вони є основою людського існування та розвитку. Це слід знати та обстоювати кожному.

«Знайте свої права та вмійте їх захищати» - під такою назвою в читальній залі бібліотеки оформлена книжкова виставка. Тут ви зможете ознайомитися з міжнародними документами з прав людини, роз’ясненням,  як звернутись до Європейського суду з прав людини, а також знайти відповіді на різні правові питання.

Бондаренко М.Б., бібліограф

6 грудня делегація на чолі з директором коледжу Альохіним В.І. взяла участь в міжнародній науково-практичній конференції на актуальну тему «Якість вищої освіти: українська національна система та європейські практики», що проходила  в НУБіП України. Представники провідних вишів України розглянули злободенні проблеми вищої освіти.

У ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» гідно відзначили День Збройних Сил України.

6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

День збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Воно з'явилося ще в 1993році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. І після того, День збройних сил України щорічно відзначають 6 грудня. І в честь цього свята, була проведена  в читальному залі гуртожитку  виховна година на тему: " Служу вірно Україні".

Мета заходу: виховувати у студентів почуття патріотизму, відповідальності національної гордості і гідності.

Виховну годину підготували та провели Крапивна В.С., Карпенко Н.М., Мельник О.М., Кудря М.М.

6 грудня Україна  відзначає День Збройних сил.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків.  І сьогодні військовослужбовці, солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції  славних предків, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність.   Адже  призначення армії - захищати суверенітет та незалежність рідної держави від зазіхань зовнішніх агресорів. Бажаєш жити в мирі - готуйся до війни, говорить мудре народне прислів’я. Армія — одна із основних складових стабільного і впевненого розвитку Української держави. Сила та міць української держави - у єдності армії та народу.

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану і безмежну вдячність всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто став на захист Вітчизни за першим її покликом і всім, хто нині зміцнює обороноздатність країни, захищаючи свободу, волю та незалежність України.

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України і  віримо, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Нехай щира любов до Батьківщини, славетні бойові подвиги наших  предків, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі   служіння Україні та її народові.

Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, добробуту та процвітання нашій державі.

Слава вам і слава Україні!

Від імені колективу ВП НУБіП України                                                                                                        «Немішаївський агротехнічний коледж»

Директор                          В.І. Альохін

Студенти 4 курсу відділення «Ветеринарна медицина» в період 8.10-30.11.2018 р. проходили виробничо-технологічну практику у базових господарствах Київської, Житомирської, Вінницької, Чернігівської, Дніпропетровської областей та м. Варшава (Польща). 5.12.2018 р. відбувся захист звітної документації.

 

Професійне свято українських військовослужбовців виникло у 1993 році після затвердження Верховною Радою відповідної постанови. З його датою пов'язана дуже важлива подія в історії ЗСУ. Після проголошення незалежності України почалася підготовка нормативно-правової бази для створення Національних Збройних сил. Саме 6 грудня 1991 Верховна Рада затвердила два значущих закони "Про оборону України" та "Про Збройні сили України".

Провідний бібіотекар Матвійчук Л.Г.

Сьогодні,5 грудня, викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій відвідали ДУ НМЦ «Агроосвіта» з метою ознайомлення з новинками медіатеки електронних засобів навчання.

Світлана Анатоліївна Жуковська люб’язно ознайомила викладачів  з розкладом тренінгів «Проектування та створення електронних підручників та посібників» та запросила до участі  у співпраці.

 

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін

та інформаційних технологій

Сторінка 1 з 105
zoofirma.ru