Студенське самоврядування
Четвер, 27 червня 2019 11:32

Хай вам щастить, випускники!

Червневий день відлунює святково,

І сміх, і квіти, й гомін голосний…

Зібрало нині свято нас чудове -

Прощальне свято – бал наш випускний

Випускний – це закінчення перед великим початком. Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів,  початок відліку дорослого і самостійного життя.

26 червня 2019 у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відбулося свято «Випуск-2019». Сьогодні для 350 наших випускників пора безтурботної юності  закінчилася, і з-під крила мудрих наставників доведеться вийти в самостійне доросле життя. Викладачі, студенти, батьки, родичі, друзі, близькі  і знайомі прийшли розділити радість вручення дипломів нашим дорогим випускникам. На свято завітали  почесні гості: голова Бородянської районної ради Єрко Г.М., представники НУБіП України:  Братішко В.В. – заступник декана з навчальної та виховної роботи,  Лакатош В.М. – доцент кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин,   Коваленко С.О. – викладач кафедри військової підготовки, депутат Бородянської райради Синецька Л.Р., селищний голова Замідра С.В., представники аграрних виробництв.

Вітаючи всіх випускників, директор коледжу  відмітив, що 74  випускники, доклавши максимум зусиль, отримали дипломи з відзнакою,  подякував усім за внесок у розвиток матеріально-технічної бази коледжу і побажав втілити в життя найсміливіші плани і виконати найзаповітніші мрії, адже фундаментальну освіту і спеціальність отримали  саме в Немішаївському коледжі.

Багато теплих слів і напутніх побажань прозвучало з вуст виступаючих. Щиро зичимо нашим випускникам здійснення всіх побажань, досягнення мети, добра і злагоди, щастя і здоров’я, мирного неба і всіляких гараздів!

Середа, 09 січня 2019 08:30

Символ солідарності

Автор

ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» приєднався до розпочатого глобального інтернет-флешмобу «Жовто-блакитний кораблик на ялинку».
В знак солідарності з українськими моряками, взятими в полон 25 листопада 2018 року в Керченській протоці та на підтримку всіх протиправно затриманих українських заручників студенти нашого коледжу виготовили жовто-блакитні кораблики і прикрасили ними новорічну ялинку.
Молимо Господа і висловлюємо надію і сподівання на те, що незабаром в Україну прийде мир і спокій, повернуться додому, до своїх сімей захисники рідної Вітчизни і запанує благодать на всій землі!

Середа, 09 січня 2019 08:18

І розумний, і спортивний

Автор

Саме так відзиваються всі про Артура Лоїка, який виборов золоту медаль у фіналі Кубку України з УШУ у розділі САНЬДА вікова категорія 16-17 років, вага 60 кг, що проходив в м. Херсоні  23-25 листопада 2018 року.

Артур дійсно гордість ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», адже і навчається на відмінно на ІІ курсі відділення «Електрифікація сільського господарства», і встигає брати участь у національних спортивних змаганнях. І не просто брати участь, а впевнено перемагати.

Тож бажаємо Атуру міцної витримки та відмінної фізичної форми, подальших перемог і побільше нагород!!!

Вівторок, 08 січня 2019 15:00

До нас прийшов Святий Миколай

Автор

Ішов Україною добрий Святий Миколай та й завітав до Немішаївського агротехнічного коледжу привітати всіх студентів, викладачів та адміністрацію зі святами. А студенти з нетерпінням його чекали, сподіваючись на гостинці і дарунки. Завітали Миколай, Дід Мороз із Снігуронькою, запалили вогні на ялинці, закружляли всіх в танку. А студенти відповіли чудовим концертом, зарядивши всіх драйвом і гарним настроєм.

На сцені в креативності змагалися Діди Морози і Снігуроньки, в герці на краще привітання зійшлися декани кожного з п’яти відділень коледжу, неперевершеним був конкурс талантів на Новорічну чи Різдвяну тематику і найкраще свої творчі здібності проявили студенти в конкурсі авторської колядки. Студенти кожного відділення мали свою родзинку і мали чим здивувати глядачів: сучасні і модні електрики защедрували в реп-стилі і затанцювали неперевершено брейк, класичні ветеринари вразили авторською колядкою та історією народження Сина Божого, артистичні технологи перенесли всіх на вечори поблизу Диканьки, агробізнесова Зима всіх зачарувала, а юні артисти заворожили піснею, креативні механіки розвеселили гумористичними номерами в стилі КВК. Фінальним акордом був виступ танцювального ансамблю «Зорецвіт».
За чудовий концерт юні актори отримали благословення від протоієрея Ярослава Чопаня та іконки Святого Миколая. А від студентського профкому - цілий ящик солодких подарунків. 
Нехай це прекрасне свято принесе Всім радість, світло і приємні несподіванки. Хай у зимові морози зігріває вас тепле свято і Святий Миколай здійснить усі ваші бажання!

Сторінка 1 з 5
zoofirma.ru