П'ятниця, 15 грудня 2017 08:13

Моя професія механік

Зараз професія інженера знов повертає собі престижність та достойну оплату праці. Заводи, фабрики, залізна дорога, майстерні, невеликі приватні фірми гостро потребують людей інженерних професій. Адже там, де є техніка, потрібні інженери, щоб працювати з нею. Інженери-конструктори, інженери-технологи, інженери-механіки та інші. А техніка зараз усюди, в усіх сферах життя!

Нехай професія інженера сьогодні не дуже модна, але це навіть добре. Тим більше цінуються кваліфіковані спеціалісти. Гарний інженер стежить за новинками техніки, читає спеціальну літературу, знає іноземні мови. Часто він зустрічається з колегами, навіть іноземцями, щоб запозичити досвід. Також талановиті інженери працюють над винаходами, а потім запатентовують їх. Це корисно для виробництва, а самому винахіднику приносить прибуток.

Щоб отримати диплом інженера-механіка, потрібно закінчити коледж або вищий навчальний заклад. Тому вступайте до нашого навчального закладу – «ВП НУБіП України Немішаївський агротехнічний коледж». Вступити можна після 9 та 11 класів. Математика і українська мова є обов'язковими дисциплінами, тому при вступі потрібно скласти іспити за ними.

Якості якими повинен володіти майбутній фахівець?

- Любов до точних наук. Математика, фізика, креслення – ці дисципліни будуть супроводжувати механіка протягом всієї його кар'єри. І тільки маючи пристрасть до них, можна стати справжнім професіоналом, з нетерпінням чекають нового робочого дня.

-  Певний склад розуму. Інженер повинен володіти хорошими аналітичними здібностями, щоб прораховувати всі формули. Креативність, адже саме завдяки їй світ побачить безліч нових винаходів.

-  Відмінна пам'ять. Хороший спеціаліст повинен зберігати у своїй голові безліч інформації, інакше професійних помилок йому не уникнути.

- Витривалість і терпіння. Години, проведені за створенням схем, нічні дзвінки на підприємство із-за чергової поломки, довгі пошуки її причини – все це звичні будні інженера-механіка.

Комунікабельність. Інженер-механік – це керівна посада, в його підпорядкуванні знаходяться слюсарі, електрики, токарі і так далі. Враховуючи це, людина цієї професії повинен вміти грамотно розподіляти обов'язки між робітниками, а також бути гідним прикладом для них.

Підготувала Лоїк О. А.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru