Вівторок, 12 грудня 2017 14:00

Семінар «Дидактика підвищення кваліфікації в галузі сільського господарства»

12 грудня 2017 року працівники ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічного коледжу» Вергелес О.П., Савчук С.Ю., Дяченко П.І., Овчарук Н.П., Білан О.В., Кузнєцова С.В., Ковальчук В.В. прийняли участь семінарі "Дидактика підвищення кваліфікації в галузі сільського господарства", який провів Німецько-український аграрний демонстраційний та навчальний центр на базі НМЦ "Агроосвіта".

 

Під час семінару референт Daniel Klee з представниками навчальних закладів України обговорив нагальну необхідність підготовки фахівців з широкими загальними і спеціальними знаннями, що вміють швидко реагувати на зміни в науці і техніці, здатні освоювати нові технології, володіють проблемним і аналітичним мисленням, компетентними в соціально-психологічній сфері, володіють інтелектуальної культурою.

В рамках семінару наголошено, що в умовах сучасної аграрної освіти необхідно перейти від традиційної схеми «знати-вміти-володіти» до розвитку у майбутніх професіоналів аграрної сфери загальних і професійних компетенцій: широкий кругозір і достатня підготовка зі спеціальності; бажання і вміння навчатися; готовність поповнювати знання і підвищувати кваліфікацію; вміння застосовувати на практиці отримані знання; цілеспрямованість; комунікаційні навички.

Крім того учасники семінару за результатами дискусій і тренінгів обговорили необхідність усунення дисбалансу між теорією, яку студенти вивчають в навчальному закладі і практичними навичками, яких чекають від них роботодавці і ринок праці, що не можливо без власної матеріально-технічної бази та розвиненої мережі соціальних партнерів-баз практичного навчання.

Вергелес О.П., Павлюк Л.В.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru