Вівторок, 12 грудня 2017 11:50

Підведення підсумків роботи

11 грудня 20017 року відбулася зустріч працівників відділення «Електрифікація і автоматизація сільського господарства», на якій були присутні директор коледжу Володимир Ілліч Альохін, в.о. заступника директора з навчально-методичної роботи Лоїк Р.П., завідувач навчально-методичного кабінету Білан О.А., завідувач навчально-методичної лабораторії з провадження дуальної освіти та робітничих професій Костенко Т.В.

На цій зустрічі директор коледжу Володимир Ілліч Альохін підвів підсумки роботи  І семестру, озвучив головні завдання та розказав про перспективи розвитку навчального закладу.

Серед позапланових питань обговорювали: організацію дистанційного навчання, підвищення кваліфікації працівників шляхом стажування на виробництві, проведення профорієнтаційної роботи, можливість відкриття нових робітничих спеціальностей, а також направлення студентів на сучасні виробництва для проходження виробничо-технологічної та переддипломної практик.

В.о. заступника директора з навчально-методичної Лоїк Р.П. охарактеризував роботу кураторів відділення, які постійно проводять відкриті виховні години, залучають студентів до виховних заходів, що проводяться в коледжі, приймають участь в годині куратора, постійно співпрацюють з батьками, тощо.

Завідувач навчально-методичного кабінету Білан О.А. позитивно відзначила роботу циклової комісії електротехнічних дисциплін. На відділенні були проведені комплексні контрольні роботи, директорські контрольні роботи, олімпіади з фахових дисциплін, відкриті уроки.

Завідувач навчально-методичної лабораторії з провадження дуальної освіти та робітничих професій Костенко Т.В. звернула увагу на індивідуальне навчання студентів та на розвиток дуальної освіти в коледжі.

Завідувач відділення Санченко О.В. підвів підсумки роботи викладачів відділення і озвучив плани на майбутнє. Першочергово стоять завдання профорієнтаційної роботи, покращення матеріально-технічної бази відділення, навчальна та виховна робота.

Кожному викладачу була надана можливість висловити свою точку зору стосовно роботи відділення та його особисту участь в цій роботі, а також, викладачі мали нагоду внести пропозиції відносно навчально-виховного процесу. В цілому зустріч пройшла конструктивно.

 

Павлюк Л.В., Кузнєцова С.В.

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru