Понеділок, 11 грудня 2017 08:19

МИ НАВЧАЄМО ВИХОВУЮЧИ, І ВИХОВУЄМО НАВЧАЮЧИ

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Важливою умовою результативності навчально-виховної роботи є незмінна єдність, взаємодоповненість всіх видів навчання і виховання. Отже, навчання завжди має виховний характер, а у вихованні присутній елемент навчання.

На занятті з математики в групі А-11 викладач Криворучко Я.С. провела інформаційно-виховну хвилинку, присвячену Міжнародному дню прав людини. Студенти дізнались, що після підписання Статуту Організації Об'єднаних Націй на Конференції ООН в Сан-Франциско 26 червня 1945 р. права людини були віднесені до сфери міжнародного права. Держави, що увійшли до ООН (51 держава, в т. ч. Україна), підписали Загальну декларацію прав людини – документ, у якому вони пообіцяли одна одній і своїм народам забезпечити громадянські права й свободи, рівність усіх перед законом, особисту недоторканість, свободу совісті, можливість дотримуватись своєї релігії й багато іншого.

Відповідна декларація була прийнята Генеральною Асамблеєю ООН у Парижі 10 грудня 1948 р. Цей день отримав назву «День прав людини».

Також студенти ознайомились з правами дитини згідно з Конвенцією про права дитини (1989 p.). Конвенція була прийнята та відкрита для підписання та приєднання резолюцією 44/25 Асамблеї ООН від 20 листопада 1989 року. Цей особливий документ було ратифіковано 191 країною світу. Конвенція має 54 статті, написаних на 6 мовах. Україна ратифікувала Конвенцію ООН про права дитини в перший же рік своєї незалежності і набула чинності в Україні з 27 вересня 1991 року.

Пріоритетним напрямком в реалізації виховної роботи в нашому коледжі є виховання людини демократичного світогляду, яка поважає громадські права і свободу, традиції народів і культур світу, національний, релігійний, мовний вибір кожної людини. Проведена інформаційно- виховна хвилинка сприяє досягненню цієї мети.

Інформацію підготувала Криворучко Я.С.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru