Понеділок, 11 грудня 2017 07:42

Краса НУБіП-2017

7 грудня 2017 року в НУБіП України серед студентів факультетів університету та відокремлених підрозділів відбувся щорічний конкурс краси і мужності «Краса НУБіП України». Цей раз на подіум нової сцени університету вийшли і змагались за титул самих найкрасивіших 25 дівчат та 16 юнаків.

Немішаївський агротехнічний коледж представила студентка відділення «Технології виробництва та переробки продукції тваринництва», найактивніша учасниця вокальної студії «Зорецвіт» - Олександра Кобзаренко.

Окрім дефіле: «Українські вечорниці», «Діловий стиль» і «Дефіле у вечірній сукні», всі учасники продемонстрували на розсуд журі свої таланти в поезії, музиці, хореографії та проявили свої акторські здібності і харизму. Учасники конкурсу влаштували справжнє феєричне шоу, вразили глядачів ефектними трюками, запальними танцями та піснями. Підтримка в залі була галасливою і гомінкою, гучними оплесками та вигуками зустрічали глядачі всіх конкурсантів. Місця ледве вистачало на всіх, а зала світилась і грала фарбами до запаморочення  в голові.

В рамках даного заходу відбулись виступи академічного хору, ансамблю бального танцю «Чарівність», хореографічного ансамблю «Дівоче сузір’я», та заворожуючий вокал співаків, серед яких був і випускник нашого коледжу Олександр Маринін. Олександр представив  глядачам авторський реп і вже має шанувальників свого таланту. Жартували учасники студії «Шопопало-Шоу». Приємно відзначити, що свято краси було феєричним, і надзвичайно яскравим.

Даний захід був організований кафедрою культурології  та відбувся за підтримки ректора університету С.М.Ніколаєнка, спілки студентів і аспірантів університету. Проректор з навчальної і виховної роботи –  Кваша С.М. привітав всіх учасників конкурсу, подякував кафедрі культурології та організаційному комітету за такі яскраві та незабутні емоції.

Всі учасники отримали символічні подарунки. Журі відзначило Олександру Кобзаренко почесним титулом «Міс Романтичність». Щиро ми вітаємо тебе, Олександро! Нехай ця маленька перемога стане іще однією твоєю сходинкою до досягнення  найвищих  висот.

Свято краси та мужності «Краса НУБіП», щороку презентує не лише зовнішню красу учасників, а й красу духовну, інтелект та почуття гумору.

Культорганізатор   Приходько О.О.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru