П'ятниця, 08 грудня 2017 08:16

Стан сучасної аграрної освіти. Проблеми та виклики.

07 - 08.12.2017 р. в Києві в приміщенні ДУ НМЦ «Агроосвіта» вул. Смілянська, 11, проходить семінар в рамках проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України». Учасники семінару (орієнтовно 50 осіб) – фахівці ДУ НМЦ «Агроосвіта» та аграрних коледжів, представники українських міністерств, представники німецького посольства й інших білатеральних коопераційних проектів в аграрному секторі України (АРD, ADFZ, Okolandbau) обговорювали шляхи сприяння підвищення якості освіти задля сталого розвитку аграрного виробництва та сільських територій.

Мета семінару – обмін досвідом з актуальних питань організації професійної підготовки в аграрних коледжах України та визначення потреби в змінах з метою наближення рівня підготовки майбутніх фахівців до нагальних потреб галузі.

Відкривала семінар Т.Д. Іщенко презентаційною роботою «Стан сучасної аграрної освіти. Перспективи та виклики». Керівники робочих груп - представники аграрних коледжів зробили огляд/аналіз актуальних навчальних планів за спеціальностями. Проходили обговорення перспектив їх удосконалення. Від Немішаївського агротехнічного коледжу ВП НУБІП України в робочій групі за спеціальністю «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» приймав участь Вергелес О.П. За спеціальністю «Ветеринарна медицина» Овчарук В.М.

Підготовили матеріал: Овчарук В.М., Вергелес О.П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru