Четвер, 30 листопада 2017 14:45

В НУБіП України обговорили шляхи підвищення продуктивності та економічної ефективності виробництва молока у відокремлених підрозділах

29.011.2017 р. Вергелес О.П (завідувач відділення ТВППТ), Овчарук В.М. (завідувач відділення «Ветеринарна медицина»), Петрук В.І. (завідувач НВЛ тваринництва) прийняли участь у науково-практичному семінарі «Теорія і практика підвищення продуктивності та економічної ефективності виробництва молока у ВП НДГ НУБіП України», який зібрав вчених і товаровиробників з навчально-дослідних господарств і набув характеру міжнародного характеру. До роботи семінару долучилися колеги - селекціонери і генетики з Норвезького сільськогосподарського університету та віце-президент НААН Михайло Бащенко.

Доктор Трігві Солберг розповів про племінну роботу з норвезькою червоною породою корів. До речі, норвезька племінна компанія «Джіна» – власність фермерів, і саме вони ставлять цілі і умови, якою хочуть бачити худобу у своїх господарствах, а науковці – лише інструмент втілення цих побажань.

Начальник відділу організаційної діяльності НДГ Василь Туринський підбив результати роботи університетських господарств за поточний рік та спинився на їхніх завданнях у галузі тваринництва на наступний.

В.о. завідувача кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин Олександр Вальчук спинився на питаннях інформаційного забезпечення тваринницьких ферм.

Завідувач кафедри розведення і генетики Сергій Рубан проінформував про основні напрями ведення племінної роботи у молочному скотарстві в університетських НДГ, а доцент кафедри технологій виробництва молока та м’яса Геннадій Бондаренко – про сучасні підходи до оцінки якості і продуктивної дії силосованих кормів

Валентин Обрамбальський, НУБіП України

Олександр Вергелес, ВП НУБіП України

«Немішаївський агротехнічний коледж»

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru