Четвер, 07 грудня 2017 11:21

Творчий вечір Вадима Крищенка

Життя дарує нам прекрасні зустрічі! Одна з таких зустрічей відбулася 5 грудня 2017 року у Бородянському районному Палаці культури ім.Т. Шевченка з талановитими людьми мистецтва.

Колектив викладачів Немішаївського агротехнічного коледжу на чолі з директором В.І. Альохіним мав нагоду бути на цьому пісенному дійстві.

Цю незабутню теплу зустріч подарували Бородянщині український поет-пісняр, Заслужений діяч мистецтв України, Народний артист України, Заслужений працівник культури, член Національної Спілки письменників України Вадим Крищенко, Народна артистка України Лілія Сандулеса, випускник нашого коледжу Заслужений артист України Дмитро Андрієць.

Якби римовані рядки вміли перетворюватися на людей, Вадим Крищенко став би батьком великого і прекрасного сімейства! Саме він є автором текстів до пісень, які виконуються Оксаною Білозір, Іво Бобулом, Ніною Матвієнко, Віктором Павліком, Дмитром і Назарієм Яремчуками, Лілією Сандулесою, Павлом Зібровим, Павлом Дворським, Дмитром Андрійцем та іншими зірками української естради.

Поет Вадим Крищенко — жива легенда випустив більше 30 книг, понад 1000 його творів стали словами пісень. Неймовірна цифра, справжній рекорд! Вірші перетворилися на музичні шедеври завдяки співпраці з видатними композиторами України: Геннадієм Татарченком, Олександром Злотником, Ігорем Покладом, Олександром Морозовим, Павлом Дворським, Остапом Гавришем, Миколою Куценко. Для будь-якого автора немає кращого свідоцтва про визнання таланту, ніж всенародна любов. А пісні на вірші Вадима Крищенка дійсно вважаються народними за теплоту і душевність,  якими  пронизаний  кожен  рядок. Але одне діло — наспівувати їх у сімейному колі, а інше — почути на концерті у виконанні українських зірок Лілії Сандулеси та Дмитра Андрійця.

Зворушливе спілкування артистів з глядачами не залишило байдужим нікого. Зі сцени звучали вірші Вадима Крищенка у авторському виконанні.

Приємно було чути від Дмитра Андрійця слова вдячності всьому колективу Немішаївського агротехнічного коледжу за ті студентські роки навчання в коледжі. Кожен виступ артистів глядачі зустрічали бурхливими оплесками.

Позитивні враження, фонтан неймовірних емоцій та цілий вечір справжнього українського слова та пісні, вечір краси та любові, вечір якісної української музики в поєднанні з сучасним технічним забезпеченням подарували нам Народні артисти України.

 

Культорганізатор   Приходько О.О.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru