Четвер, 07 грудня 2017 09:00

Тренінг «Професійний та фінансовий компоненти соціальної адаптації ВПО у сучасних реаліях»

На базі Бородянського центру соціально психологічної реабілітації у межах грантового проекту «Покращення якості надання послуг з психологічної підтримки внутрішньо переміщеним особам (ВПО)» у партнерстві з Товариством Лева (Україна) та Фондом Tera Humanna (Польща) провели тренінг на тему: «Професійний та фінансовий компоненти соціальної адаптації вимушено переміщених осіб у сучасних реаліях» для студентської молоді.

У тренінгу прийняли участь студенти Немішаївського агротехнічного коледжу та учні Бородянського професійного аграрного ліцею.

Під час тренінгу студенти отримали корисну інформацію про матеріальну забезпеченість, способи накопичення і витрачання грошей у нинішніх умовах життя, розглядали способи заробляння грошей студентами та молоддю, виконували цікаві вправи та завдання, здобули теоретичні навички формування сімейного бюджету. Всі учасники тренінгу сформували модель використання власних ресурсів та можливостей для ствердження та розвитку в сучасних умовах життя.

Закінчилась зустріч розмовою із психологом, де учасники розібрали та обговорили десять кроків до впевненості та зрозуміли, що кожна людина сама будує своє життя і успіх у цьому житті залежить тільки від нас.

Бровінська А.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru