Середа, 06 грудня 2017 12:45

Практика на полях та виробничих ділянках коледжу

Для студентів агрономічного напрямку проведення практичних занять з дисципліни «Технологія виробництва продукції рослинництва» (викладач Григорян Л.В.) на полях та виробничих ділянках коледжу стало звичайною справою.

Вивчення технологій вирощування основних сільськогосподарських  культур – це є основним завданням кожного майбутнього спеціаліста-агронома. На базі  навчально-виробничої лабораторії «Рослинництво» в основному вирощуються озимі зернові культури,  які мають надзвичайно важливе продовольче, кормове і сировинне значення в народному господарстві. Тому вивченню озимих зернових культур надається найбільша кількість годин.

Практичне заняття на полі проводилось на тему: «Вивчення фаз розвитку хлібів  І групи». Основною фазою для озимих культур являється кущення. Вузол кущення є найголовнішим органом рослини, з його відмиранням відмирає рослина. Визначили, що при вирощуванні зернових культур першої групи максимальний урожай зерна забезпечує густота продуктивних пагонів 500-700 штук на м2.

 

Викладач дисципліни «ТВПР»

Григорян Л.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru