Середа, 06 грудня 2017 08:02

Профілактика ВІЛ/СНІДу в молодіжному середовищі

Останнім часом ВІЛ-інфекція є однією з найважливіших проблем людства. Переважна більшість ВІЛ-інфікованих зареєстрована серед молодих людей, тому профілактика поширення ВІЛ-інфекції серед молоді є невід’ємною складовою подолання епідемії та її негативних наслідків.

Незважаючи на те, що Адміністрацією Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів та природокористування України «Немішаївський агротехнічний коледж» та практичним психологом проводиться чимало заходів щодо висвітлення проблеми ВІЛ/СНІДу, значна частка студентів не сприймає цю проблему важливою для себе та свого оточення.

Разом з тим, дуже важливим є усвідомлення необхідності володіння інформацією щоб попередити інфікування. Усвідомлення загрози ВІЛ/СНІДу, знання про основні шляхи поширення інфекції, правильна поведінка - основний вид захисту для всіх на сьогоднішній день.

Первинна профілактика, що проводиться у Коледжі більшою мірою має інформаційний характер та спрямована на формування у молоді готовності відмовитися від деяких негативних стереотипів у поведінці, попередження та усунення чинників, що сприяють виникненню та поширенню негативних явищ. Проводяться такі масові форми роботи, як акції «Молодь – за здоровий спосіб життя», тестування серед студентів з проблеми ВІЛ/СНІДу; різноманітні конкурси, вистави, просвітницька робота, яка включає лекції по формуванню та збереженню знань та навичок здорового способу життя.

Профілактична робота у Коледжі сприяє вирішенню питань активізації молоді, залученню її до вирішення найгостріших проблем сьогодення, надає реальну допомогу студентам у виборі здорового способу життя.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru