Середа, 06 грудня 2017 09:11

Виступ Народного депутата Ярослава Москаленка

1 грудня 2017 року на окрузі з робочим візитом разом з головами Бородянської РДА і райради побував у Немішаївському агротехнічному коледжі. Заряд оптимізму отримав на цілий день, а то і на більше!

Останнім часом в Україні з уст політиків стало звичним "ховати" професійно-технічну освіту, говорити, що все розвалено, втрачено тощо... Частина лідерів хоче плисти течією популізму, щоб завжди бути в тренді суспільної думки, решта намагаються керувати протестом. Всі забули, що ми покликані людьми керувати країною і в розумінні громадян ми всі - влада, вони не розділяють нас за кольорами і тому у всіх негараздах звинувачують всіх нас разом. Як свідчення - низькі рейтинги парламенту, уряду і президентської вертикалі. Тільки розуміння цієї ситуації зможе дати нам можливість об'єднатись навколо вирішення нагальних проблем країни.

Натомість, на місцях, в громадах самі люди не чекають, вони замотивовані і роблять реальну роботу.

Я був у цьому коледжі ще за минулого керівництва. І мені є з чим порівнювати. Володимир Ілліч Альохін - нинішній директор - зробив неможливе можливим. Фактично без копійки бюджету розвитку за декілька років він зумів заккумулювати зусилля меценатів, батьків, студентів, педагогічного колективу і перетворити коледж у справжнє науково-освітнє містечко з використанням сучасних технологій. Все, що залежить від його організаторських здібностей - реалізовано на 100%. А скільки планів на майбутнє! І, до речі, скільки ще могло б вже стати дійсністю, якби два роки поспіль профтехосвіта не була в підвішаному стані у зв'язку з критичним браком державного фінансування. Тільки вдумайтесь у рівень їхньої відданості своїй справі, коли педагогічний колектив віддав свою премію на потреби закладу.

Відповідні результати роботи не можуть лишитись непоміченими. Безперечно, я докладу максимум зусиль, аби заклад в майбутньому отримав гідне фінансування саме на розвиток.

Адже таких керівників, такі колективи, безумовно, потрібно підтримувати. І, головне, кажуть: "Не просимо ми дошок, самі знайдемо". Цікавить насамперед освітній процес, його організація у зв'язку з прийнятими реформами, забезпечення студентів. І це підкупляє.

Ось це і має об'єднувати політиків. А конкурувати будемо під час виборчих перегонів образами майбутнього, а не пошуками скелетів в шафі опонентів. Повірте - тільки за таким політичним сценарієм для країни з'явиться шанс.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru