Середа, 06 грудня 2017 08:39

6 грудня День Збройних cил України

День Збройних сил України – одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Воно з'явилося ще в 1993 році, майже відразу після прийняття Україною незалежності. І з того дня, День Збройних сил України щорічно відзначають 6 грудня. В честь цього свята, викладачами історії нашого коледжу в цей день, на кожному занятті приділено 5 хвилин рубриці “Історичний календар” з метою ознайомлення студентів з історичною хронологією формування збройних сил. Коротко про історію свята.

 

Після проголошення незалежності України почалася підготовка нормативно-правової бази для створення національних збройних сил. Саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада затвердила два значущих закони "Про оборону України" та "Про збройні сили України". І через два роки, саме в цей день було прийнято рішення відзначати День збройних сил України. Зазвичай День Збройних сил України відзначають усі війська нашої країни: сухопутні, повітряні та військово-морські. У різні роки президентами були засновані професійні свята для кожного з цих родів військ (День Сухопутних військ, День авіації, День військово-морського флоту), але «День Збройних сил України» має особливе значення, бо в цей день скріплюється бойове братерство між усіма військовослужбовцями республіки. День Збройних сил України 2017: традиції свята 6 грудня, незважаючи на всю важливість, не є офіційним вихідним днем. Зазвичай у День Збройних сил України проходить чимало урочистих заходів, які повинні показати військовим, наскільки вони цінні для нашої країни. За традицією, службовців збройні сили України щорічно вітає Президент. Також, 6 грудня покладають квіти до могили Невідомого солдата, проходить божественна літургія. Крім цього, в День збройних сил України проходить чимало виставок та інших інформаційних заходів.

Віддаючи шану традиції,і ми в цей день вшановуємо всіх військових. І сьогодні - особливо щиро і глибоко вдячні їм. Нині, коли українська армія доводить вірність Батьківщині, захищаючи її кордони і свій народ,- це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги. В цей день ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність. Бажаємо всім захисникам України бути гідними синами своєї Батьківщини, з честю захищати рідну землю, міцного здоров’я, віри в силу нашої України та скорішої перемоги!

Підготувала: викладач історії Хоменко О.М.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru