Вівторок, 05 грудня 2017 11:10

Успіхи на останньому екзамені

Сесія –це час підведення підсумків за виконану роботу. Для студента – це певний крок в досягненні своєї мети: закінчення навчального закладу, робота за спеціальністю, сходинка до вищої освіти. Особливо це актуально для студентів 4 курсу – випускників.

Студенти групи ТВПР-41 відділення «Аграрний бізнес» здали останній екзамен зимової сесії з дисципліни «Плодоовочівництво»- викладач Григорян Л.В. (асистент Кузьмінець О.М.). Відповідно до вимог Міністерства освіти України теоретичні знання повинні бути поєднані з практичними навичками, що відповідає сучасному рівню навчання та виховання молодого покоління. Враховуючи те, що спеціалісти в галузі сільського господарства агрономічного напрямку  повинні знати сучасні технології вирощування плодових, ягідних та овочевих культур, їм необхідно навчитись правильно проводити окулірування сіянців, щеплення саджанців, складати план закладання плодового саду, ягідників і т.п.

Кожен студент здав теоретичну частину, вирішив задачу та виконав практичне завдання безпосередньо в саду на колекційно-дослідному полі. Надалі закріплення матеріалу буде відбуватися під час переддипломної практики – обрізка дерев зерняткових, кісточкових порід та ягідних культур.

Викладач відділення

«Аграрний бізнес»     Григорян Л.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru