П'ятниця, 01 грудня 2017 12:39

Зустріч у коледжі з Народним депутатом України Я.М. Москаленком

1 грудня 2017 року до коледжу з робочим візитом завітали  Народний депутат України Ярослав Миколайович Москаленко, голова РДА Андрій Анісімов, голова райради Георгій Єрко та депутат Київської обласної  ради Галина Єрко.  Народного депутата України зустрічали студенти і викладачі із хлібом і словами вдячності за увагу до коледжу. Ознайомились з матеріальною базою коледжу.

Першим на правах господаря – виступив директор коледжу В.І.Альохін, який зупинився на питаннях, що стоять перед аграрною освітою в умовах кризи та, беручи до уваги вагоме соціальне значення підготовки молодшого спеціаліста, залишити фінансування вищих навчальних закладів І—ІІ рівнів акредитації державної форми власності за рахунок коштів державного бюджету України;  передбачити  у проекті   бюджету  освіти і науки України на 2018 рік видатки на соціальні та академічні стипендії для всіх студентів, що навчаються за державним замовленням; для поліпшення житлових умов працівникам  навчального закладу допомогти у залучені програм у коледж будівництва житла;  в  зв’язку з великою аварійністю на перехресті траси Київ-Ковель-Ягодин та вулиці Технікумівської відновити світлофор на регулювання руху.

Народний депутат України Я.М.Москаленко прозвітувавши про роботу народного депутата, зазначив: аграрна освіта для нас дуже важлива, поділився своїми планами, баченням. Він, зокрема, сказав, що намагається працювати активно, високо оцінив професіоналізм педагогічного колективу щодо організації навчально-виховної, методичноїї роботи . Під схвальні аплодисменти присутніх Ярослав Миколайович сказав: «Ми повернемо навчальні заклади в регіонах у лоно державного фінансування  і всі озвучені сьогодні пропозиції ляжуть в основу рішень Комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України».

 

Костромська А.М.- зав. бібліотекою

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru