П'ятниця, 24 листопада 2017 12:53

Відкрита виховна година до Міжнародного дня захисту інформації

Викладачами циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Городник К.В., Ніколаєнко А.І. та Разкевич І.О. 23 листопада було проведено відкриту виховну годину до Міжнародного дня захисту інформації.

З кожним роком в світі збільшується кількість кіберзлочинів і кібератак. В останні роки в Україні різко зросла кількість навмисних втручань (хакерських або кібератак) в роботу інформаційних систем всіх державних і комерційних структур. У переважній більшості випадків, після здійснення хакерських атак, робота підприємств блокується від декількох годин до декількох днів, що призводить до суттєвих фінансових втрат.

Розвиток нових інформаційних технологій і загальна комп'ютеризація привели до того, що інформаційна безпека та захист інформації не тільки стає обов'язковим, вони ще й одна з характеристик інформаційної системи.

Викладачі зі студентами розглянули типи класифікацій інформації. Обговорили основні загрози інформації та джерела комп’ютерних загроз. Розглянули види захисту інформації та способи захисту інформаційних систем.

Городник К.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru