П'ятниця, 24 листопада 2017 11:54

Урочисте вручення дипломів

24 листопада в коледжі відбулось вручення дипломів студентам заочно-дистанційного відділення за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» спеціальностей "Експлуатація та ремонт машин та обладнання агропромислового виробництва" та «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі».

Студенти і педагогічний колектив  зібрались дружньою родиною, щоб відсвяткувати важливий етап у житті кожного студента - отримання диплому.

Захід відкрив заступник директора з навчально-методичної роботи Лазаренко П.В. Він привітав випускників з отриманням фахової підготовки і побажав успіхів у професійному становленні, кар’єрного зростання, міцного здоров’я та впевненості у власних силах.

Також теплі настанови та побажання успіхів у подальшій професійній самореалізації та навчанні пролунали від завідувачки відділення Донської Л.В., Санченка О.В. та Дяченка П.І.

Зі словами вдячності дирекції, викладачам і співробітникам коледжу звернулись випускники Забродський Віталій та Снісаренко Ігор.

Тож вітаємо випускників з отриманням дипломів і бажаємо реалізації задумів та здійснення мрій, миру та злагоди, успіхів та зростання на професійній ниві!

Донська Л.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru