Субота, 18 листопада 2017 14:05

Відкритий урок на тему «Логарифмічна функція, її графіки та властивості»

17 листопада 2017 році викладач-методист циклової комісії природничо-математичних дисциплін та ІТ Криворучко Я.С. провела відкрите заняття з математики на тему «Логарифмічна функція, її графіки та властивості» в групі В-13 відділення «Ветеринарна медицина».

Для пробудження інтересу у студентів до навчання, ефективного засвоєння навчального матеріалу викладач використовувала різноманітні інтерактивні технології та підготувала презентацію-супровід.

На занятті використовувалися усні та письмові форми роботи. Перевірка домашнього завдання, теоретичного матеріалу відбулась за допомогою бліц-опитування «Перевір себе!». Перевірка практичних навичок і вмінь обчислювати логарифми була проведена із використання вправи «Логарифмічні перегони». Такі інтерактивні прийоми як «Асоціативний кущ», «Скринька знань» були застосовані до активізації опорних знань студентів. Важливим етапом заняття є мотивація навчальної діяльності. На занятті наголошувалось на прикладному і практичному застосуванні даної теми. Увага була приділена підведенню підсумків заняття і рефлексії, які викладач провела за допомогою інтерактивних вправ «Закінчіть речення», «Сонце успіху». Адже ці етапи заняття виявляють готовність та спроможність студентів до самооцінки, самопізнання, аналізу своїх дій, мотивів і настрою.

На занятті були присутні представники адміністрації та викладачі циклової комісії.

Інформацію підготувала Криворучко Я.С.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru