Понеділок, 20 листопада 2017 14:08

Інформаційний захід, присвячений Європейському тижню тестування на ВІЛ

20 листопада 2017 року в читальному залі Немішаївського агротехнічного коледжу Благодійна оранізація «100 відсотків життя. Київський регіон» провела захід, присвячений Європейському тижню тестування на ВІЛ та вірусні гепатити.

Ситуація з розвитком ВІЛ в Європі та в Україні є такою, що потребує активних дій. Європейська співдружність закликає про єднання протягом тижня тестування для підвищення загального рівня інформованості населення та медичних працівників про переваги тестування на ВІЛ-інфекцію та вірусні гепатити. Необхідно збільшити кількість людей, які знають про свій статус, розуміють ризики та обізнані із основ безпечної поведінки, а також володіють інформацією по ефективному лікуванню ВІЛ та вірусних гепатитів В та С.

Фахівці Благодійної організації Новиченко Г.М. і Кринчуківська К.О. зробили презентацію та прочитали доступною студентам мовою лекцію про особливість ВІЛ-інфекції. Медична сестра кабінету довіри Бородянської районної лікарні Корнєва В.А. проводила анонімне експрес-тестування на ВІЛ-інфекцію всім охочим.

Головною метою заходу було проінформувати молодь про те, що обізнаність та дотримання необхідних заходів профілактики ВІЛ-інфекції допоможе зупинити пандемію.

Калдараш О.П., лаборант

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru