Неділя, 19 листопада 2017 09:23

Виховна година «Куріння чи здоров’я – вибирайте самі»

 

"Тютюн завдає шкоди тілу,
руйнує розум, отупляє цілі нації"
Оноре де Бальзак

17 листопада 2017 р. на відділенні "Ветеринарна медицина" до Всесвітнього дня відмови від куріння викладачами Романенко Н.М., Литвинчук О.В. та медсестрою Малоєд Ю. В. була проведена виховна година для студентів другого курсу «Куріння чи здоров’я – вибирайте самі».
Метою виховної години було застерегти студентів від небезпечного впливу тютюнової залежності, шкідливих наслідків тютюнопаління; стимулювати до дотримання здорового способу життя, виробляти навички охорони власного здоров’я.
Напередодні виховного заходу серед студентів другого курсу було проведено анкетування.
Адже проблема, пов’язана з палінням, стосується кожного, навіть якщо ти не палиш.  Саме з такою метою було проведено анкетування на тему «Шкідливість куріння». В опитуванні участь брало 70 студентів.
З результатів анкетування студенти зрозуміли що ситуація могла бути кращою.
Кожен взяв до уваги надану інформацію і, можливо, той, хто до цього часу палив – кине, а той, хто ніколи не палив – і не подумає брати до рук цигарку.
Також студенти переглянули документальний фільм, щоб остаточно оцінити вплив куріння на здоров'я та життя в цілому.
Адже життя не кожному дає другий шанс, іноді воно може обірватися зовсім неочікувано. Не потрібно чекати інфаркту чи раку легень, щоб кинути цю шкідливу звичку! Варто діяти тут і зараз, аби молодь в Україні була здорова та загартована спортом, а не темними підвалами з цигарковим димом!

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru