П'ятниця, 17 листопада 2017 12:22

ЗІРКИ СЕРЕД НАС -2017

Студентське життя у нашому коледжі вирує безліччю цікавих і змістовних заходів, серед яких є загальноколеджанські та ті, які проводять на рівні академічних груп та відділень. Доброю традицією нашого навчального закладу став щорічний фестиваль  «Зірки серед нас», за темою «Люблю тебе всім серцем і душею, моя ти рідна Україно!»

Фестиваль проходить з ініціативи студентської профспілки і, звичайно, за підтримки нашого директора Володимира Ілліча Альохіна.

Метою фестивалю «Зірки серед нас» є сприяння розвитку творчої особистості та індивідуальності, виявлення талановитих студентів і надання їм можливості реалізації свого творчого потенціалу; залучення студентів до активної участі у суспільно-громадському житті навчального закладу. Але найважливіше те, що на цьому фестивалі презентують себе студенти- першокурсники. Таким чином вони творчо вливаються у нашу велику студентську сім’ю. У цьогорічному фестивалі взяли участь понад 150 студентів.  Були представлені найрізноманітніші жанри: вокально-інструментальний, хореографічний, авторської поезії, пісні та гумору.          Українське мистецтво – це також зброя, яка надихає на служіння Батьківщині. «Все минає, а музика вічна», слова з відомого фільму « В бій ідуть тільки старики».   Особливо цікавим став виступ студентів, які виконали композиції, які зачіпають найтонші патріотичні струни в душах в цей  тяжкий для України час.

Тобі, Україно, мій мужній народе,

Складаю я пісню святої свободи.

Усі мої сили і душу широку

Й життя я віддам до останнього кроку.

Аби ти щаслива була, Україно,

Моя люба, рідна, Батьківщино!

У виконанні ансамблю «Зорецвіт»  піснями «Десь по світу» та «Буде мир», студентів  групи Т-11 Кальник Сніжани, Омельчук Анастасії пісня «Прошу в неба»; вірші І.Франко «Гімн» - читала Кривуля Катерина, «Національний гімн» - Кириченко Ярослав та  вірш  «Майдан» у виконані Івашко Катерини,  Булатова Катерина з піснею «Журавлі.

Заполонив всіх душевністю, щирістю студент першого курсу Гордін Михайло, який натхненно читав авторський вірш «Повертайся сину». Особливо зачарували своїми піснями  «Ніч яка місячна» студент ТВПТ-11 Пеньков В.,  Пшиблінська Анна (ТВПТ-42) -  пісня « Allyluiа», Кобзаренко Олександра з піснею «А я так чекала», Михалдикова Дар’я (В-11) пісня «Соколята», Колегаєва Тетяна (ОРДР-31)  пісня «Калина», Гриніна Ірина (ТВПТ-11) – пісня «Назавжди».

Поза конкуренцією був театралізований   виступ студентів відділення «Технології виробництва продукції тваринництва» уривок з п’єси Михайла Старицького «По модньому» що підтвердила весела доброзичлива реакція залу та сценка КВН «Нова команда» з відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання.

Своїми танцями «Українські візерунки», «Калина»  порадували  студенти   з студія танцю «Арт-Драйв».

Нову сторінку вписали в огляд студенти  відділення електрифікації Денисенко Р., Молькітелер Е., які виконали спортивний танець  «Електроденс» та танець «No Roots» студентки ТВПР-41 Демкович Людмили. Віртуозні сальто та піруети з захватом сприйняла молодіжна аудиторія.

Серце переповнюється радістю за талановиту студентську молодь нашого коледжу, за її щиру любов і повагу до культурної спадщини свого народу. Адже мета фестивалю – зберегти і примножити багаті українські традиції. А зберегти їх можуть  лише гідні нащадки безсмертного хліборобського роду, в серцях яких квітнуть сади і щедротно грають золотаві ниви, сповнені духмяними  пахощами літа та дзвінким переливом наймелодійніших звуків рідної мови, української пісні, культури та історії свого народу.  Ми гордимося тим, що у важкі часи для нашої країни наші студенти зуміли зберегти віру у майбутнє і спроможні жити не лише хлібом єдиним. Як у поета В.Винниченка:

«Не розчаровуйсь в Україні,
А розумій її печаль,
Що робиш ти для неї нині

У себе спершу запитай».

Багатогранність, розмаїття, багатоплановість виступів свідчила про підготовку до цього фестивалю, про залучення студентської молоді  до відродження української національної культури. Всі учасники у неформальному спілкуванні були одностайними: організація таких заходів – справа потрібна.

Важко  було визначити переможців, оскільки всі учасники виступу показали високий виконавський рівень. І все ж  були визначені лауреати.

Приємно відзначити, що так багато студентів виявили бажання взяти участь у цьому фестивалі. Це означає, що наші ряди поповнила небайдужа, талановита і творча молодь.

Отож, дякуємо усім учасникам за добрі виступи, чудовий настрій та незабутні враження. Бажаємо їм не зупинятися на осягненому, підкорювати нові вершини і розвивати свої таланти.

Костромська А.М., зав.бібліотекою

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru