Вівторок, 14 листопада 2017 12:56

Тиждень циклової комісії агрономічних дисциплін

З 30 жовтня по 3 листопада 2017 року відбувся тиждень циклової комісії агрономічних дисциплін.

Традиційно студенти першого курсу відвідали музей писанки та українського костюму у НМЦ «Агроосвіта». Вони були вражені майстерністю вишивки, розмаїттям виробів та матеріалів, які були представлені на виставці, про що залишили свій позитивний відзив у книзі відгуків.

В рамках заходів, присвячених тижню циклової комісії, викладачами Гриценко Л.І. та Дяченко О.А. були проведені олімпіади з дисциплін відповідно «Технологія переробки і зберігання продукції рослинництва» та «Захист рослин».

Викладачем спеціальних дисциплін Кузьмінець О.М. було проведене відкрите заняття з навчальної практики «Плодоовочівник» на тему «Розмноження плодових і ягідних рослин». Студенти дізнались про способи розмноження багаторічних культур, підготували насіння до стратифікації та взяли участь у майстер-класі з окулірування. Завершилось заняття дегустацією плодів яблуні.

З метою більш глибшого розуміння обраної спеціальності для всіх курсів була проведена науково-практична конференція «Моя професія - найкраща». У ній були приймали участь як досвідчені фахівці, так і молоді. Цікавою була розповідь випускниці «Немішаївського агротехнічного коледжу» Счастливець Ірини про свою діяльність у лабораторії біотехнології в Інституті картоплярства НААН. Повідав про свою багаторічну нелегку роботу головним агрономом Гриценко Анатолій Павлович та закликав студентів сумлінно здобувати знання. Про любов до обраної спеціальності садівника, стан садівничої галузі в Україні та досвід вирощування плодових культур у Китаї доповіла завідувачка кафедри садівництва НУБіП України, доктор с.-г. наук, професор Кондратенко Тетяна Єгорівна. Студенти задавали доповідачам багато запитань, що свідчить про їх зацікавленість обраною професією.

Виховна година «Хліб всьому голова», проведена викладачами Григорян Л.В., Примаченко Є.І. та Клименок В.П. за участю студентів І-ІV курсів, навіяла усвідомлення бережливого ставлення до хліба та вдячності трудівникам, завдяки праці яких ми щодня маємо на столі запашний свіжий хліб.

Завершальним акордом тижня циклової комісії агрономічних дисциплін стала виставка сільськогосподарської продукції «Дари осені», в оформленні якої прийняли участь всі викладачі відділення та активні студенти.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru