Понеділок, 06 листопада 2017 11:27

Участь у святкуванні 100-літнього ювілею Тетерівської ЗОШ

4 листопада 2017р. Тетерівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ніни Сосніної святкувала свій столітній ювілей.

Чудового осіннього дня в парку біля школи зібралися майже всі жителі селища Пісківки та гості, долі яких пов’язані з школою.

Найяскравіші спогади в житті людини – це школа.   Школа – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги і ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони в пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки. У цей день у стінах рідної школи зустрілася велика родина із декількох поколінь, усі раділи цій зустрічі, обнімалися, цілувалися, сміялися, обмінювалися адресами, згадували своє дитинство, юність, вчителів, школу.

Святково прикрашені приміщення школи, спортивна зала, де зібралися гості; відкриті всі класні кімнати, кабінети, бібліотека.

Адміністрація школи підготовку до свята розпочала заздалегідь - оформили стенд «Шкільна хроніка», для якого добирали фотографії, збирали цікаві історії з життя випускників.

З привітаннями та словами вдячності виступила випускниця, а нині директор школи Пилипенко Раїса Володимирівна. Дякувала колегам-учителям за відданість загальній справі, за любов до своєї професії, батькам за  тісний зв’язок з ними та щире спілкування.

Із вітальними словами звернувся голова  Пісківської об’єднаної територіальної громади - Рудніченко А.М.

Начальник відділу освіти Бородянської райдержадміністрації

Кухар В.І. побажала школі зустріти ще не один ювілей у такому складі, сіяти зерна доброго, розумного та вічного.

Привітали усіх присутніх з ювілеєм і представники Немішаївського агротехнічного коледжу. Перед початком святкової програми,студенти – учасниці вокальної студії «Зорецвіт» вітали всіх присутніх зі святом і запрошували на навчання до коледжу.  Почесно передали привітання від дирекції та педагогічного колективу коледжу заступник директора з виховної роботи Лоїк Р.П. та голова профспілкової організації співробітників коледжу Гапоненко В.М. Побажали всім невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку вашої душі. Нехай людська шана буде подякою вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Іще одним подарунком для усіх гостей свята став виступ студентів учасників студії танцю «Арт-Драйв» під керівництвом Ю. Перець, та учасниць вокальної студії «Зорецвіт» під керівництвом О. Приходько.

Живи і процвітай, Тетерівська школо! Підтримуй вічні традиції твоїх основоположників, розвивай сучасні освітянські надбання. Сій розумне, добре, вічне в голови та душі твоїх вихованців і назавжди залишайся культурно-освітнім осередком в селищі та далеко за його межами. Нехай ще не одну сотню років ти будеш світильником на життєвому шляху твоїм випускникам!

Культорганізатор Приходько О.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru